Inđija ponovo u Super B ligi!

0
301

U sportskoj hali u Inđiji odigrana je poslednja baraž utakmica za popunu Super B lige „Sever – Centar“ gde su rukometaši Inđije dočekali Hercegovinu iz Sečnja i pobedili 25:24 (12:13).

Od samog početka gledali smo veoma neizvesnu utakmicu gde se sve do 15. minuta igralo gol za gol a zatim domaćin pojčava ritam i pravi 3+ i to traje sve do 26. minuta kada gosti kreću veoma ofanzivno i na poluvreme odlaze rezultatom 12:13 što nije prijalo treneru Inđije, Predragu Petljanskom.

Drugi deo sa dva vezana pogotka otvara Jevtović i domaćin dolazi do preokreta (14:13). Od tog trenutka Hercegovina nije preokretala rezultat ali je u svakom trenutku disala za vratom ekipi Inđije. U 45. minutu Inđija ponovo vraća +3. U 55. minutu ponovo drama, Sečanjci se bude i izjednačavaju rezultat. U 58. minutu gledamo pravu borbu. Popara izjednačava na 24:24 a sa krila uzvraća Bubalo za 25:24. Imali su Sečanjci napad za nerešeno ali u poslednjih 40 sekundi nisu uspeli ništa da urade gde rezultat ostaje 25:24 koji vodi Inđiju u Super B ligu „Sever – Centar“.

Najefikasniji na utakmici bio je igrač domaće ekipe Ognjen Jevtović koji je postigao 8 golova i time je proglašen za igrača utakmice.

Kod gostiju najefikasniji Stefan Vukoje sa 7 golova.