Najbolji trener (ARKUS - Ž)
- Dragana Karanović (Kikinda) (0%, 0 Glasova)
- Đorđe Teodorović (Naisa) (0%, 0 Glasova)
- Zoran Barbulović (Bor Zijin Copper) (0%, 0 Glasova)
- Vlada Šimičić (Železničar) (0%, 0 Glasova)
- Nenad Tešić (Medicinar) (0%, 0 Glasova)
- Bojan Milentijević (Radnički) (0%, 0 Glasova)
- Radan Rovčanin (Vojvodina) (0%, 0 Glasova)
- Saša Bošković (Bekament BB) (0%, 0 Glasova)
- Dragan Markov (Jagodina) (0%, 0 Glasova)
- Marko Krstić (Pančevo) (100%, 0 Glasova)
Ukupno glasalo: 0
Početak: 22/02/2023 @ 23:59
Kraj: 28/02/2023 @ 23:59
Najbolji trener (ARKUS - M)
- Boris Rojević (Vojvodina) (0%, 0 Glasova)
- Nenad Kraljevski (Dinamo) (0%, 0 Glasova)
- Vladan Matić (Metaloplastika) (0%, 0 Glasova)
- Dario Krželj (Metaloplastika) (0%, 0 Glasova)
- Ratko Đurković (Crvena zvezda) (0%, 0 Glasova)
- Žikica Milosavljević (Radnički) (0%, 0 Glasova)
- Saša Pejčić (Dubočica 54) (0%, 0 Glasova)
- Dragan Ajdačić (Rudar) (0%, 0 Glasova)
- Slobodan Jedoksić (Šamot 65) (0%, 0 Glasova)
- Zlatko Petronijević (Topličanin) (0%, 0 Glasova)
- Vladica Stojanović (Jugović) (0%, 0 Glasova)
- Goran Kurteš (Kikinda Grindex) (0%, 0 Glasova)
- Gorjan Spahić (Proleter) (0%, 0 Glasova)
- Marko Pavlović (Obilić) (100%, 0 Glasova)
Ukupno glasalo: 0
Početak: 22/02/2023 @ 23:59
Kraj: 28/02/2023 @ 23:59
Najbolja igračica (ARKUS)
- Željana Radaković (Kikinda) (0%, 0 Glasova)
- Valentina Božinović (Pančevo) (0%, 0 Glasova)
- Jelisaveta Marković (Pančevo) (0%, 0 Glasova)
- Linea Čočaj (Kikinda) (0%, 0 Glasova)
- Sanja Stamenković (Naisa) (0%, 0 Glasova)
- Olivera Nikolić (Naisa) (0%, 0 Glasova)
- Isidora Sujić (Bor Zijin Copper) (0%, 0 Glasova)
- Teodora Majkić (Bor Zijin Copper) (0%, 0 Glasova)
- Una Obrenović (Železničar) (0%, 0 Glasova)
- Dunja Tabak (Železničar) (0%, 0 Glasova)
- Ana Radović (Medicinar) (0%, 0 Glasova)
- Aleksandra Vasić (Medicinar) (0%, 0 Glasova)
- Helena Inđić (Radnički) (0%, 0 Glasova)
- Teodora Veličković (Radnički) (0%, 0 Glasova)
- Leposava Glušica (Mladost NP) (0%, 0 Glasova)
- Nikoleta Lazarević (Mladost NP) (0%, 0 Glasova)
- Ana Lazić (Vojvodina) (0%, 0 Glasova)
- Mila Čaušević (Vojvodina) (0%, 0 Glasova)
- Ana Tomković (Bekament BB) (0%, 0 Glasova)
- Zoe Petrović (Bekament BB) (0%, 0 Glasova)
- Aneta Adžić (Jagodina) (0%, 0 Glasova)
- Isidora Bogunović (Jagodina) (100%, 0 Glasova)
Ukupno glasalo: 0
Početak: 22/02/2023 @ 23:59
Kraj: 28/02/2023 @ 23:59
Najbolji igrač (ARKUS)
- Predrag Krivošija (Proleter) (0%, 0 Glasova)
- Miloš Topalović (Obilić) (0%, 0 Glasova)
- Ilija Sladić (Obilić) (0%, 0 Glasova)
- Aleksandar Milićević (Dubočica 54) (0%, 0 Glasova)
- Andrija Atanasković (Dubočica 54) (0%, 0 Glasova)
- Boško Stanisavljević (Radnički) (0%, 0 Glasova)
- Miloš Barudžić (Radnički) (0%, 0 Glasova)
- Uroš Simić (Crvena zvezda) (0%, 0 Glasova)
- Branko Kankaraš (Crvena zvezda) (0%, 0 Glasova)
- Nikola Zečević (Partizan) (0%, 0 Glasova)
- Stefan Petrić (Partizan) (0%, 0 Glasova)
- Vojislav Brajović (Metaloplastika) (0%, 0 Glasova)
- Mohamed Aziz Aidi (Metaloplastika) (0%, 0 Glasova)
- Uroš Pavlović (Dinamo) (0%, 0 Glasova)
- Marko Perović (Dinamo) (0%, 0 Glasova)
- Baris Puhovski (Vojvodina) (0%, 0 Glasova)
- Miloš Pavlović (Proleter) (0%, 0 Glasova)
- Milan Lisica (Kikinda Grindex) (0%, 0 Glasova)
- Dušan Ilijin (Kikinda Grindex) (0%, 0 Glasova)
- Mihajlo Stevović (Rudar) (0%, 0 Glasova)
- Skender Tatari (Rudar) (0%, 0 Glasova)
- Marko Živojinović (Šamot 65) (0%, 0 Glasova)
- Nemanja Radosavljević (Šamot 65) (0%, 0 Glasova)
- Sead Međedović (Topličanin) (0%, 0 Glasova)
- Božidar Leković (Topličanin) (0%, 0 Glasova)
- Ognjen Regodić (Jugović) (0%, 0 Glasova)
- Milan Kosanović (Jugović) (0%, 0 Glasova)
- Miloš Grozdanić (Vojvodina) (100%, 0 Glasova)
Ukupno glasalo: 0
Početak: 22/02/2023 @ 23:59
Kraj: 28/02/2023 @ 23:59
Najbolji sudijski par (SUPER B) FINALE
- Jevremović Bojan - Radosavljević Vukašin (58%, 291 Glasova)
- Tepavčević Bojan - Tepavčević Goran (14%, 70 Glasova)
- Šorak Filip - Berdić Stefan (8%, 40 Glasova)
- Elezović Stefan - Aćimović Aleksandar (6%, 32 Glasova)
- Marković Dejan - Boškov Borko (5%, 23 Glasova)
- Obradović Marko - Vučić Vladimir (4%, 20 Glasova)
- Morina Redžep - Pavlović Dejan (3%, 17 Glasova)
- Sajić Marko - Milekić Branko (2%, 11 Glasova)
Ukupno glasalo: 504
Početak: 22/02/2022 @ 00:00
Kraj: 28/02/2022 @ 23:59