Arhiva Anketa

 

Treneri Super B - Žene FINALE

  • Dragan Mrakić (ŽORK Kikinda) (44%, 268 Glasova)
  • Vesna Bojković (ŽRK Crvena zvezda) (31%, 189 Glasova)
  • Irena Anđušić (RK Petrovaradin) (10%, 59 Glasova)
  • Srđan Ilić (ŽRK Sloga) (8%, 46 Glasova)
  • Đurica Nađ (RK Beograd) (5%, 29 Glasova)
  • Dušan Drča (ŽRK Srem) (2%, 13 Glasova)

Ukupno glasalo: 604

Početak: 27. 01. 2021 @ 16:00
Kraj: 03. 02. 2021 @ 16:00

Treneri Istok-Zapad FINALE

  • Nemanja Todorović (RK Jastrebac) (49%, 502 Glasova)
  • Avram Ilić (RK Kuršumlija) (35%, 359 Glasova)
  • Ljiljana Matić (RK Jagodina) (6%, 65 Glasova)
  • Miljan Manić (RK Topličanin) (4%, 40 Glasova)
  • Zlatko Petronijević (RK Mokra Gora) (4%, 39 Glasova)
  • Vladimir Đenić (RK Zlatar) (2%, 20 Glasova)

Ukupno glasalo: 1.025

Početak: 27. 01. 2021 @ 16:00
Kraj: 03. 02. 2021 @ 16:00

Treneri Sever-Centar FINALE

  • Branko Žeželj (RK Sivac 69) (39%, 265 Glasova)
  • Mitar Pavlović (ORK Mačva) (26%, 176 Glasova)
  • Zlatan Krstić (RK Morava) (13%, 87 Glasova)
  • Slobodan Permoser (RK Lavovi BP) (12%, 79 Glasova)
  • Nenad Martić (RK Smederevo) (7%, 46 Glasova)
  • Vladimir Dragićević (RK Kolubara) (3%, 33 Glasova)

Ukupno glasalo: 686

Početak: 27. 01. 2021 @ 16:00
Kraj: 03. 02. 2021 @ 16:00

Najbolja igračica Super B FINALE

  • Nataša Radulović (ORK Beograd) (30%, 818 Glasova)
  • Anđela Gudžić (ŽRK Crvena zvezda) (27%, 738 Glasova)
  • Milica Ilić (ŽRK Pančevo) (10%, 263 Glasova)
  • Milica Vranić (RK Kučevo) (9%, 247 Glasova)
  • Gergana Grozdanova (ŽRK Topličanin) (8%, 207 Glasova)
  • Andrijana Janković (RK Junior) (4%, 117 Glasova)
  • Teodora Vučković (ŽRK Žitorađa) (3%, 74 Glasova)
  • Marija Todorović (ŽRK Sloga) (3%, 68 Glasova)
  • Andrea Savić (RK Beograd) (2%, 66 Glasova)
  • Linea Čočaj (ŽORK Kikinda) (2%, 63 Glasova)
  • Aleksandra Mitić (RK Petrovaradin) (2%, 48 Glasova)
  • Milica Stević (ŽRK Srem) (0%, 9 Glasova)

Ukupno glasalo: 2.718

Početak: 27. 01. 2021 @ 16:00
Kraj: 03. 02. 2021 @ 16:00

Najbolji igrač Istok-Zapad FINALE

  • Stefan Jovanović (RK Kuršumlija) (41%, 725 Glasova)
  • Nikola Pavlović (ORK Bela Palanka) (37%, 647 Glasova)
  • Stefan Jovanović (RK Jastrebac) (6%, 110 Glasova)
  • Veselin Jelić (RK Jagodina) (4%, 74 Glasova)
  • Nenad Lekić (RK Metalac) (3%, 56 Glasova)
  • Andrej Biševac (RK Mokra Gora) (2%, 32 Glasova)
  • Vladimir Petrović (RK Hajduk Veljko) (2%, 29 Glasova)
  • Stefan Stojanović (RK Topličanin) (1%, 24 Glasova)
  • Darko Stošić (RK Vranje 1957) (1%, 23 Glasova)
  • Pavle Vuković (RK Priboj) (1%, 12 Glasova)
  • Dejan Ilić (RK Žitorađa) (1%, 11 Glasova)
  • Nemanja Bojanović (RK Zlatar) (1%, 8 Glasova)

Ukupno glasalo: 1.751

Početak: 27. 01. 2021 @ 16:00
Kraj: 03. 02. 2021 @ 16:00