Prve Lige

 

VOJVODINA (M)VOJVODINA (Ž)BEOGRAD (M)BEOGRAD (Ž)
Utakmice 11.kola
04.12.2021 19:00 Banatski Karlovac Hercegovina 30 29
04.12.2021 19:30 Jedinstvo Mladost TSK 31 29
04.12.2021 17:00 Slavija Radnički 1958 33 28
05.12.2021 18:00 Lavovi BP Hercegovac 27 27
03.12.2021 20:00 Potisje Pleteks Jabuka 28 25
05.12.2021 19:00 Dolovo Vojvoda Stepa 27 25
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Hercegovac 11 9 1 1 19
2 Potisje Pleteks 11 8 0 3 16
3 Lavovi BP 11 7 2 2 16
4 Slavija 11 7 0 4 14
5 Banatski Karlovac 11 6 0 5 12
6 Jedinstvo 11 5 1 5 11
7 Jabuka 11 5 0 6 10
8 Mladost TSK 11 4 1 6 9
9 Radnički 1958 11 3 2 6 8
10 Hercegovina 11 4 0 7 8
11 Dolovo 11 3 1 7 7
12 Vojvoda Stepa 11 1 0 10 2
Utakmice 12.kola
Hercegovina Vojvoda Stepa
Dolovo Jabuka
Potisje Pleteks Hercegovac
Lavovi BP Radnički 1958
Slavija Mladost TSK
Jedinstvo Banatski Karlovac
Utakmice 11.kola
05.12.2021 18:00 Jadran Mokrin 42 28
05.12.2021 19:00 Proleter Ruma 23 31
04.12.2021 13:00 Laki Sloven 25 32
05.12.2021 19:00 Krule Spartak 26 36
04.12.2021 18:00 Ravangrad Mladost 37 37
04.12.2021 19:30 Temerin Jabuka 30 23
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Ruma 11 10 1 0 21
2 Temerin 11 10 1 0 21
3 Spartak 11 9 0 2 18
4 Sloven 11 8 0 3 16
5 Proleter 11 6 0 5 12
6 Mladost 11 5 1 5 11
7 Jabuka 11 5 0 6 10
8 Krule 11 3 1 7 7
9 Ravangrad 11 3 1 7 7
10 Jadran 11 2 1 8 5
11 Mokrin 11 1 0 10 2
12 Laki 11 1 0 10 2
Utakmice 12.kola
Mokrin Jabuka
Temerin Mladost
Ravangrad Spartak
Krule Sloven
Laki Ruma
Proleter Jadran
Utakmice 13.kola
18.12.2021 18:30 Crvena zvezda 2 RSU Akademija Lečić 37 35
18.12.2021 16:00 Radnički Rakovica 34 27
18.12.2021 17:00 Partizan 2 RK SC Voždovac 2012 - 2 28 30
18.12.2021 21:00 Studentski grad Mladenovac 31 26
21.12.2021 21:30 SU Lavovi Novi Beograd 28 24
18.12.2021 15:00 Rekreativo BASK Soko 31 27
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 SU Lavovi 12 11 0 1 22
2 Radnički 12 10 0 2 20
3 Rekreativo 12 10 0 2 20
4 Studentski grad 12 9 1 2 19
5 Novi Beograd 12 7 1 4 15
6 Crvena zvezda 2 12 5 3 4 13
7 Rakovica 12 5 2 5 12
8 Partizan 2 12 5 1 6 11
9 Beograd 12 4 2 6 10
10 RK SC Voždovac 2012 - 2 12 3 0 9 6
11 RSU Akademija Lečić 12 2 0 10 4
12 Mladenovac 12 1 0 11 2
13 BASK Soko 12 1 0 11 2
Utakmice 14.kola
Rekreativo Novi Beograd
SU Lavovi Mladenovac
Studentski grad RK SC Voždovac 2012 - 2
Partizan 2 Rakovica
Radnički RSU Akademija Lečić
Crvena zvezda 2 Beograd
Utakmice 7.kola
25.12.2021 18:00 Kosmaj Radnički 43 24
11.12.2021 18:15 Junior Studentski grad 22 36
SU Hazena Grand Zvezda
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Studentski grad 5 4 1 0 9
2 Kosmaj 6 4 0 2 8
3 ORK Beograd 4 2 1 1 5
4 SU Hazena 4 2 1 1 5
5 Radnički 6 2 1 3 5
6 Junior 5 1 0 4 2
7 Grand Zvezda 4 0 0 4 0
Utakmice 8.kola
SU Hazena Studentski grad
Junior Radnički
Kosmaj ORK Beograd
ZAPAD (M)ZAPAD (Ž)ISTOK (M)ISTOK (Ž)
GRUPA A:
Utakmice 9.kola
27.11.2021 18:30 Loznica Beli anđeo 41 26
28.11.2021 13:30 Šamot 65 2 Užice 41 22
28.11.2021 19:00 Omladinac Metalac 23 32
28.11.2021 18:00 Mačva Arilje 33 13
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Loznica 8 8 0 0 16
2 Mačva 8 6 0 2 12
3 Beli anđeo 8 6 0 2 12
4 Šamot 65 2 8 5 0 3 10
5 Metalac 8 4 0 4 8
6 Ub 2 8 4 0 4 8
7 Omladinac 8 1 1 6 3
8 Užice 8 1 0 7 2
9 Arilje 8 0 1 7 1
Utakmice 10.kola
Beli anđeo Arilje
Mačva Metalac
Omladinac Ub 2
Šamot 65 2 Loznica
GRUPA B:
Utakmice 9.kola
26.11.2021 17:30 Jagodina 2 Lokomotiva 27 33
28.11.2021 19:30 Karađorđe Sloga 30 34
27.11.2021 20:00 Kruševac Mladost 21 32
28.11.2021 19:00 Trepča Bane 30 36
27.11.2021 16:30 Paraćin Radnički 20 46
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Radnički 9 8 1 0 17
2 Lokomotiva 9 7 1 1 15
3 Mladost 9 7 1 1 15
4 Sloga 9 6 0 3 12
5 Bane 9 4 1 4 9
6 Karađorđe 9 4 0 5 8
7 Trepča 9 3 0 6 6
8 Jagodina 2 9 3 0 6 6
9 Paraćin 9 1 0 8 2
10 Kruševac 9 0 0 9 0
Utakmice 10.kola
Lokomotiva Radnički
Paraćin Bane
Trepča Mladost
Kruševac Sloga
Karađorđe Jagodina 2
GRUPA A:
Utakmice 7.kola
13.11.2021 18:00 Metalac 2015 Loznica grad 28 24
14.11.2021 15:00 Medicinar 2 ORK Loznica 36 26
14.11.2021 15:00 Metalac AD Košutnjak 15 16
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Metalac 2015 6 6 0 0 12
2 Medicinar 2 6 5 0 1 10
3 Loznica grad 6 4 0 2 8
4 ORK Loznica 6 3 0 3 6
5 Košutnjak 6 2 0 4 4
6 Metalac AD 6 1 0 5 2
7 Sedmerac 6 0 0 6 0
Utakmice 8.kola
Metalac AD ORK Loznica
Medicinar 2 Loznica grad
Metalac 2015 Sedmerac
GRUPA B:
Utakmice 4.kola
23.10.2021 16:00 Radnički (S) Pazar 2003 38 25
04.12.2021 15:00 Bekament BB - 2 SPD Radnički - 2 34 27
23.10.2021 18:00 Napredak 12 Jagodina 2 28 19
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 SPD Radnički - 2 4 3 0 1 6
2 Bekament BB - 2 3 2 1 0 5
3 Jagodina 2 4 2 1 1 5
4 Napredak 12 3 2 0 1 4
5 Radnički (S) 4 1 0 3 2
6 Pazar 2003 3 1 0 2 2
7 Metalac 3 0 0 3 0
Utakmice 5.kola
27.11.2021 15:30 SPD Radnički - 2 Napredak 12 25 30
30.10.2021 15:00 Pazar 2003 Bekament BB - 2 20 31
31.10.2021 17:00 Metalac Radnički (S) 31 30
GRUPA A:
Utakmice 11.kola
11.12.2021 19:00 Majdanpek Sloga 35 42
12.12.2021 16:00 Đerdap Udarnik
12.12.2021 18:00 Osipaonica Zaječar 1949 32 40
12.12.2021 19:00 Rudar 2 Mladi radnik 23 27
11.12.2021 20:30 ORK Bor Borsko jezero 40 28
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Mladi radnik 10 10 0 0 20
2 Sloga 10 9 0 1 18
3 Zaječar 1949 10 8 0 2 16
4 Jedinstvo 1974 10 7 0 3 14
5 Rudar 2 10 4 1 5 9
6 Osipaonica 10 4 1 5 9
7 ORK Bor 10 4 0 6 8
8 Đerdap 9 4 0 5 8
9 Majdanpek 10 2 0 8 4
10 Borsko jezero 10 1 0 9 2
11 Udarnik 9 0 0 9 0
Utakmice 12.kola
ORK Bor Mladi radnik
Rudar 2 Zaječar 1949
Osipaonica Udarnik
Đerdap Sloga
Majdanpek Jedinstvo 1974
GRUPA B:
Utakmice 9.kola
28.11.2021 18:00 Žitorađa Niška Banja 27 30
27.11.2021 20:00 Rtanj Pirot 44 28
28.11.2021 12:00 Dubočica 54 - 2 Aleksinac 31 38
28.11.2021 17:00 Progres BSK Heba 30 33
27.11.2021 19:00 Knjaz 1957 Mladost 29 26
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Aleksinac 9 8 0 1 16
2 Rtanj 9 7 0 2 14
3 Knjaz 1957 9 6 2 1 14
4 Niška Banja 9 6 1 2 13
5 Mladost 9 5 0 4 10
6 Žitorađa 9 4 0 5 8
7 BSK Heba 9 3 1 5 7
8 Dubočica 54 - 2 9 2 0 7 4
9 Pirot 9 1 0 8 2
10 Progres 9 1 0 8 2
Utakmice 10.kola
Niška Banja Mladost
Knjaz 1957 BSK Heba
Progres Aleksinac
Dubočica 54 - 2 Pirot
Rtanj Žitorađa
GRUPA A:
Utakmice 9.kola
26.11.2021 20:00 Osice Aleksinac 46 21
26.11.2021 18:00 Mladost Žitorađa 33 29
28.11.2021 13:00 Radan RSU Feniks 21 21
28.11.2021 18:00 Remesiana Vlasotince 26 20
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Remesiana 8 7 0 1 14
2 Vlasotince 8 7 0 1 14
3 Osice 8 6 1 1 13
4 Vranje 8 3 2 3 8
5 Mladost 8 4 0 4 8
6 RSU Feniks 8 3 1 4 7
7 Radan 7 1 1 5 3
8 Aleksinac 7 1 1 5 3
9 Žitorađa 8 0 0 8 0
Utakmice 10.kola
Remesiana RSU Feniks
Radan Žitorađa
Mladost Aleksinac
Osice Vranje
GRUPA A:
Utakmice 7.kola
13.11.2021 18:00 Hajduk Veljko Sloga 22 29
13.11.2021 18:00 Požarevac Rudar 21 28
14.11.2021 20:00 Rtanj Nemanjić 34 32
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Sloga 6 6 0 0 12
2 Rudar 6 4 0 2 8
3 Bor - RTB 2 4 3 0 1 6
4 Požarevac 6 3 0 3 6
5 Hajduk Veljko 4 1 0 3 2
6 Rtanj 4 1 0 3 2
7 Nemanjić 6 0 0 6 0
Utakmice 8.kola
Rtanj Rudar
Požarevac Sloga
Hajduk Veljko Bor - RTB 2