Super B Liga

 

SEVER-CENTARISTOK-ZAPADŽENE
Utakmice 1.kola
25.09.2021 19:00 Kikinda Smederevo 24 21
26.09.2021 20:00 Sportski Centar Voždovac 2012 Ub 26 30
29.09.2021 19:30 Vrbas Apatin
25.09.2021 19:00 Morava Sinđelić 27 31
25.09.2021 18:00 Crvenka Kolubara 31 26
30.09.2021 18:30 Inđija Sivac 69
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Crvenka 1 1 0 0 2
2 Sinđelić 1 1 0 0 2
3 Ub 1 1 0 0 2
4 Kikinda 1 1 0 0 2
5 Apatin 0 0 0 0 0
6 Sivac 69 0 0 0 0 0
7 Inđija 0 0 0 0 0
8 Vrbas 0 0 0 0 0
9 Smederevo 1 0 0 1 0
10 Morava 1 0 0 1 0
11 Sportski Centar Voždovac 2012 1 0 0 1 0
12 Kolubara 1 0 0 1 0
Utakmice 2.kola
02.10.2021 13:00 Smederevo Sivac 69
02.10.2021 19:00 Kolubara Inđija
03.10.2021 20:00 Sinđelić Crvenka
02.10.2021 18:00 Apatin Morava
03.10.2021 17:00 Ub Vrbas
02.10.2021 19:00 Kikinda Sportski Centar Voždovac 2012
Utakmice 2.kola
02.10.2021 19:00 Kuršumlija Metalac
02.10.2021 19:00 Bela Palanka Zlatar
03.10.2021 17:00 Jagodina Župa 54
02.10.2021 19:00 Topličanin Jastrebac
02.10.2021 19:00 Hajduk Veljko Vlasotince
02.10.2021 19:00 Vranje 1957 Priboj
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Metalac 1 1 0 0 2
2 Topličanin 1 1 0 0 2
3 Priboj 1 1 0 0 2
4 Vranje 1957 1 1 0 0 2
5 Jastrebac 1 1 0 0 2
6 Župa 54 1 1 0 0 2
7 Bela Palanka 1 0 0 1 0
8 Jagodina 1 0 0 1 0
9 Kuršumlija 1 0 0 1 0
10 Hajduk Veljko 1 0 0 1 0
11 Vlasotince 1 0 0 1 0
12 Zlatar 1 0 0 1 0
Utakmice 3.kola
Priboj Kuršumlija
Vlasotince Vranje 1957
Jastrebac Hajduk Veljko
Župa 54 Topličanin
Zlatar Jagodina
Metalac Bela Palanka
Utakmice 1.kola
25.09.2021 18:30 Zaječar 1949 Mladi radnik 27 33
25.09.2021 12:30 Radnički Halas Jožef 21 21
25.09.2021 16:30 Kikinda Topličanin 30 19
25.09.2021 17:00 Prijepolje Pančevo 18 23
25.09.2021 20:30 Petrovaradin Srem 20 20
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por DG PG GR Bod
1 Kikinda 1 1 0 0 2
2 Mladi radnik 1 1 0 0 2
3 Pančevo 1 1 0 0 2
4 Halas Jožef 1 0 1 0 1
5 Radnički 1 0 1 0 1
6 Srem 1 0 1 0 1
7 Petrovaradin 1 0 1 0 1
8 Pirot 0 0 0 0 0
9 Prijepolje 1 0 0 1 0
10 Zaječar 1949 1 0 0 1 0
11 Topličanin 1 0 0 1 0
Utakmice 2.kola
Mladi radnik Srem
Pirot Petrovaradin
Topličanin Prijepolje
Halas Jožef Kikinda
Zaječar 1949 Radnički