Radnički Obrenovac ispratio Loznicu sa +16!

0
353

U SKC „Obrenovac“ 6.10.2019. godine sastale su se iskusna ekipa Obrenovca i gosti iz Loznice gde je prosek godina 17.

Zasluženo su domaći slavili 38:22 (17:10) i tako najavili sam vrh tabele.

Utakmicu su otvorili Obrenovčani ali ubrzo su poravnali Lozničani. Egal smo gledali do 8. minuta a onda su iskusniji domaćini prebacili u stepen više i sjanim potezima nadmudrivali mlade goste. U 17. minutu gosti doživljavaju totalni „kolaps“ gde Obrenovac pravi seriju od 7 golova i odlazi na 16:8 a poluvreme završava 17:10.

U drugom poluvremenu ista priča. Nastavili su domaći da nižu sjajne pogotke a gosti su mogli samo da čekaju kraj utakmice i vide kolika će razlika biti za mnogo iskusnijeg domaćina. U 37. minutu prvi put Obrenovac dolazi do +10 preko Miloša Drobnjaka a zatim na kraju velikih +16 za domaće.

Najefikasniji na utakmici bili su kapiten ekipe Obrenovca Basara i Duracović sa 5 golova. Za igrača utakmice proglašen je igrač Obrenovca Martinović.

Kod mlade ekipe Loznice najuspešniji bio je Jakovljević sa 4, pratili su ga Radulović, Stević i Lakić sa 3 pogotka.

Sledeće kolo Radnički će gostovati ekipi Novog Beograda a Loznica će biti slobodna.