Morava odnela bodove iz Lazarevca

0
49

I rukometaši Morave iz Velike Plane nose bodove iz Lazarevca. Igrači Morave iz Velike Plane su u okviru 9 kola Super „B“ lige pobedili domaći sastav rezultatom 33:28 (15:15). Ovo je treći poraz na domaćem terenu od četiri odigrane utakmice. Gosti su imali prednost tokom celog prvog poluvremena. Domaći su u drugom poluvremenu imali prednost od 37. do 42. minuta i to sa jednim golom ali gosti su ponovo došli do svoje igre i do kraja osigurali pobedu.

Sudije: MIlenko Alimpić i Zdravko Crnjanski iz Bačke Palanke
Delegat: Svetlana Obućina iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 4-3; Morava 3-3
Isključenja: Kolubara 8 minuta; Morava 12 minuta

KOLUBARA: Trmčić, Panovski, Živković 2, Trivić, Jelenić 6, Nenadić 3, Miloš Jovanović 1, Maksimović, Mirko Jovanović, Lazar Žarković 2, Vujošević 3, Ivanović, Petrović 7, Marko Žarković 1, Radovanović 3.

MORAVA: Goran Marković, Simić 4, Đurković 4, Stoiljković, Bečejac, Ivan Marković, Belić, Antić 2, Lazović, Marjanović 9, Tasić 10, Džamić 4, Živković.