Rukometaši Uba slavili i protiv Bariča – Nastavljena serija pobeda!

0
35

U odličnoj atmosferi i na krilima predhodnih uspeha, dočekali su ubski plavo – beli ekipu iz Bariča, koja je tražila svoju šansu da iznenadi domaćina. Odgovornom igrom od početka stigli su ubski „Medvedi„ do prednosti u 6. minutu od  4:1, da bi u 19. prednost porasla na sedam golova razlike. Do kraja poluvremena gosti su uspeli da se izbore za  -5, a u prvom minutu drugog, da smanje na  4 gola zaostatka. Nakon toga prednost domaćih je konstantno rasla, da bi na kraju meča iznosila 10 golova razlike.

Trener Dejan Lukić odmah posle utakmice rekao je za naš sajt:

• Moramo biti zadovoljni sa ovom utakmicom, pokazali smo da imamo karakter. Odlična igra u oba smera, i maksimalno zalaganje svih igrača doneli su još jedan trijumf u nizu. Imao sam danas veliku rotaciju u igri, bukvalno su svi igrači dobili šansu i to je ono što me raduje. Iskususni igrači kao što su Pajić, Rogić, Jovičić pošteno su odradili ono što se od njih očekuje, ostali na visokom nivou, a najmlađi momci (generacija 2003.), koji su dan ranije pobedili RK Beograd, bili su odlični i još jednom nagovestili velike domete u narednom periodu. Sledi nam pauza u prvenstvu zbog praznika, i ovom prilikom bih čestitao Uskrs svim našim navijačima i prijateljima kluba.

RK Ub – ORK Barič 38:28 (20:15)