Mladost TSK posle preokreta slavila protiv Slavije!

0
366

Slavija je u Novom Sadu dočekala ekipu Mladosti TSK iz Bačkog Jarka i posle lošeg drugog poluvremena ispustila prednost iz prvog a rezultat je na kraju pokazao 23:29 (14:13).

Igrači Milana Radojčina su dobro krenuli i posle 11 minuta igre imali neverovatnih 8:0. Oko stotinak gledalaca je već videlo 2 boda u džepu ali u 26. minutu se gosti bude iz sna i smanjuju zaostatak na 14:12 da bi se na odmor otišlo sa 14:13.

Slavija je posustala. Gostima je trebalo oko 13 minuta da dođu do prve prednosti (43. minut – 19:20) i od tad sav trud Slavije pada u vodu. Igrači Teodora Majkića su igrali sjajno i u napadu i u odbrani te na kraju ubeležili trijumf sa 23:29.

Kod domaćina je Nenad Čavić bio precizan 5 puta dok je goste do velike pobede vodio Mirko Gaković sa 8 golova. Za igrača utakmice proglašen je Nemanja Radić koji je bio precizan 5 puta.