Rtanj namučio Slogu!

0
158

Sloga je u svojoj hali u Petrovcu na Mlavi nastavila da niže pobede. Posle podele bodova sa Moravom u 3. kolu igrači Petra Jankovića su nastavili da pobeđuju a ovoga puta žrtva je bila ekipa Rtnja iz Boljevca.

Iako je Sloga važila za favorita, to je teško opravdala a rezultat je bio 35:34 (16:18).

Što se tiče same utakmice, gosti iz Boljevca su mnogo bolje počeli. U 10. minutu je već bilo 3:8 što je počelo da brine stratega domaće ekipe. U 23. minutu viđamo tek 2. izjednačenje (1:1 – 11:11) a zatim na odmor gosti nose zalihu od 2 gola.

U drugom poluvremenu su se igrači Sloge uozbiljili i smanjili greške na minimum. 23:22 stoji na semaforu u 41. minutu i tada oko 200 navijača daje vetar u leđa domaćinu. Gosti su u nastavku pali, kao da nisu imali snage a semafor u 52. minutu pokazuje 31:26. Već je sve bilo jasno i bilo je pitanje kojim će se rezultatom završiti utakmica. U 59. minutu je bilo 35:32 a na kraju je gost smanjio na 35:34.

Milan Mitrović je postigao 8 golova kod gostiju dok je domaći sastav do pobede vodio Miloš Ilić sa 12 golova. Za igrača utakmice proglašen je Nikola Glasnović koji je postigao 4 gola.