Mladi radnik upisao prvu pobedu u Super B ligi!

0
351

Mladi radnik je u Požarevcu napravio senzaciju. Igrači Gorana Miljkovića su uspeli da slave protiv ekipe Mokre Gore rezultatom 36:33 (16:16) i tako su upisali 1. pobedu dok igrači iz Zubinog Potoka nemaju nijednu pobedu iz 9 utakmica.

Domaćin je dobro otvorio utakmicu i posle 9 minuta vodi 6:4. U par navrata su imali i +3 ali je Mokra Gora bila raspoložena i uspeva da povede u 20. minutu (10:11). U narednom periodu igralo se gol za gol a na odmor se ide sa 16:16.

Ponovo su gosti dobro krenuli. Imali su prednost do 40. minuta a potom Mladi radnik pojačava ritam i vraća +3 (29:26). Činilo se da će gosti ponovo napasti ali jednostavno snage nije bilo. Požarevljani su održali prednost do kraja te zasluženo slave veliku pobedu.

Kod gostiju je ponovo sjajan bio Nemanja Aleksić sa 10 golova dok je domaći sastav do pobede vukao Uroš Pavlović sa 12 golova. Igrač utakmice bio je Vuk Cvetković.