Srpski internacionalci u inostranstvu (26.09.2022 – 02.10.2022)

0
585

Austrija: HLA

SG INSIGNIS WESTWIEN – HC LINZ AG 27:23

Dejan Babić – 4/5 (HC LINZ AG)

Bregenz Handball – FIVERS 25:28

Goran Aleksić – 5 odbrana (Bregenz Handball)

HSG Holding Graz – ALPLA HC Hard 25:30

Nemanja Beloš – 8/14 (HSG Holding Graz)

Đorđe Pisarić – 3/9 (HSG Holding Graz)

Golub Doknić – 13 odbrana (ALPLA HC Hard)

Finska: SM – liiga

Cocks – HIFK 35:27

Davor Basarić – 3 (Cocks)

Francuska: Starligue

Dunkerque – Toulouse 38:32

Nemanja Ilić – 6/8 (Toulouse)

Chartres – Montpellier 27:34

Vanja Ilić –  5/5 (Chartres)

Aleksa Kolaković – 4/6 (Chartres)

Ivry – Selestat 38:32

*****************************

PSG – Créteil 35:26

Đorđe Đekić – 5/10 (Créteil)

Italija: Seria A

Campus Italia – Brixen 29:34

Kristian Manojlović – 4 (Campus Italia)

Teamnetwork Albartro – Cassano Magnago 25:25

David Gligić – 2 (Teamnetwork Albartro)

Conversano – Raimond Sassari 34:31

Srđan Mijatović – 2 (Conversano)

Romagna – Alperia Merano 20:32

Ivan Antić – 2 (Romagna)

Dragan Glišić Gligorijević – 3 (Alperia Merano)

Mađarska: NB I

HSA NEKA – Balatonfüredi KSE 23:23

Stevan Sretenović – 2/5 (Balatonfüredi KSE)

MOL Tatabánya KC – Komló Sport Kft. 26:22

Uroš Vilovski – 3/5 (MOL Tatabánya KC)

Filip Sunajko – 2/3 (Komló Sport Kft.)

Csurgói KK – CYEB-Budakalász 30:27

Mladen Krsmančić – 7/8 (Csurgói KK)

Mitar Markez – 6/7 (Csurgói KK)

Telekom Veszprém – HE-DO B BRAUN Gyöngyös 39:30

Vladimir Cupara – 16/43 (Telekom Veszprém)

Zoran Ilić – 5/5 (Telekom Veszprém)

Dragan Pešmalbek – 4/4 (Telekom Veszprém)

Aleksandar Tomić – 8/32 odbrana (HE-DO B BRAUN Gyöngyös)

Pick Szeged – Ferencvárosi TC 39:33

Bogdan Radivojević – 2/5 (Pick Szeged)

Nemačka: Bundesliga

MT Melsungen – Füchse Berlin 29:32

Dejan Milosavljev – 7 odbrana (Füchse Berlin)

Mijajlo Marsenić – 5/7 (Füchse Berlin)

Rumunija: Liga nationala

CS Minaur Baia Mare – AHC Potaissa Turda 29:25

Stefan Vujić – 5 (CS Minaur Baia Mare)

Nemanja Ratković – 1 (CS Minaur Baia Mare)

CSM Oradea – ACS HC Buzău 2012 31:36

Luka Mitrović – 2 (ACS HC Buzău 2012)

CSM Vaslui – CSM Constanta 27:30

Strahinja Stanković – 3 (CSM Constanta)

CSM Focșani 2007 – SCM Politehnica Timișoara 27:25

Nikola Crnoglavac – 5 (CSM Focșani 2007)

Saša Marijanac – 5 (CSM Focșani 2007)

Slovenija: 1. NLB liga

RK Slovenj Gradec – RK Gorenje Velenje 28:28

Branko Predović – 3 (RK Gorenje Velenje)

MRK Krka – RK Jeruzalem Ormož 31:22

Veljko Stanojević – 2 (MRK Krka)

RK Sviš Ivančna Gorica – RK Trimo Trebnje 18:33

Miljan Ivanović – 4 (RK Trimo Trebnje)

Mihajlo Radojković – 1 (RK Trimo Trebnje)

Rokometni Klub Krško – RD Urbanscape Loka 20:20

Matija Nikolić – 1 (RD Urbanscape Loka)

RK Maribor Branik – RD LL Grosist Slovan 30:30

Stefan Ranisavljević – 8 (RD LL Grosist Slovan)

Aleksa Tufegdžić – 3 (RD LL Grosist Slovan)

RD Riko Ribnica – RD Dobova 30:29

Ilija Bogdanović – 4 (RD Riko Ribnica)

Ignjat Nešić – 8 (RK Dobova)

Željko Šukić – 5 (RK Dobova)

Vanja Smiljanić -4 (RK Dobova)

Španija: ASOBAL

TM Benidorm – Bathco BM. Torrelavega 33:29

Ivan Nikčević – 2/3 (TM Benidorm)

Mladen Šotić  – 1/2 (TM Benidorm)

Ivan Popović – 5/5 (Bathco BM. Torrelavega)

Švajcarska: NLA

Pfadi Winterthur – HSC Kreuzlingen 33:27

Aleksandar Radovanović – 3/4 (Pfadi Winterthur)

Nikola Marinović – 5/20 (HSC Kreuzlingen)

HC Kriens-Luzern – TSV St. Otmar St. Gallen 37:34

Miloš Orbović – 3/5 (HC Kriens-Luzern)

HSC Suhr Aarau – BSV Bern 28:28

Dragan Marjanac – 6/21 odbrana (HSC Suhr Aarau)

 

P.S STATISTIKA PORTUGALSKE LIGE JOŠ UVEK NIJE DOSTUPNA.

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име