Morava posle velike drame slavila u Aleksincu!

0
472

Vrlo zanimljivu utakmicu gledali smo u Aleksincu gde je gostovala ekipa Morave iz Velike Plane. Nakon 60 minuta igre rezultat je bio 34:35 (15:16).

Rukometaši Bojana Stefanovića su odigrali 25 minuta odlično a zatim sledi pad koncentracije. Imali su i +4 ali sve su to gosti anulirali u poslednjih 5 minuta igre u prvom poluvremenu te stižu do minimalne prednosti 15:16.

U drugom poluvremenu Morava je držala odstojanje ali su uvek raspoloženi domaćini vraćali neizvesnost. Kad god su gosti iz Velike Plane povisili na +3, domaćin je dodavao gas i smanjivao zaostatak. U 58. minutu je bilo 30:33 a zatim ponovo domaćin igra nešto ofanzivnije ali snage nije bilo za iznenađenje.

U domaćem sastavu najefikasniji je bio Nemanja Ristić sa 12 golova dok je goste do pobede vodio Vladimir Antić sa 11. On je bio proglašen za igrača utakmice.