Spartak odneo bodove sa Uba!

0
270

Veliki derbi odigran je na Ubu u okviru 3. kola Super B lige „Sever – Centar“. Rukometaši koje vodi Milan Zarin nisu uspeli da pobede ekipu Spartaka iz Subotice a rezultat je bio 34:38 (16:18).

Prvih 10 minuta su ekipe tražile ritam a prvi do većeg vođstva dolaze gosti (6:9 – 14. minut). Domaćin je pokušao da se vrati u utakmicu ali se igrači Slaviše Lakovića nisu dali te se na odmor ide sa 16:18.

Tamo gde su gosti stali u prvom, nastavili su u drugom poluvremenu. Domaćin jednostavno nije imao snage da parira doskorašnjem Superligašu i u 43. minutu na semaforu stoji 21:28. Ostalo je još 10 minuta i Ub je stigao na -2 (30:32). Ponovo su tu stali što je rezultovalo da gosti zaigraju mnogo ofanzivnije i na kraju slave zasluženu pobedu rezultatom 34:38.

Ekipu Uba je sa 11 golova vodio Dušan Panovski a gosti su imali raspoloženog Milana Boškovića takođe sa 11 golova. Za igrača utakmice proglašen je Miloš Vojvodić.