Hajduk Veljko posle velike drame slavio protiv Vlasotinca!

0
244

Rukometaši Hajduk Veljka su u 2. kolu Super B lige „Istok – Zapad“ dočekali ekipu Vlasotinca i posle velike borbe slavili pobedu 27:26 (17:15).

Domaćin je dobro otvorio utakmicu i nakon 4 minuta igre na semaforu stoji 3:0. Gosti su pokušavali da se vrate u utakmicu a to im je pošlo za rukom tek u 17. minutu kada je bilo 8:8. Očekivalo se da domaćin ponovo krene u napad ali gosti su se dobro držali. Ni velika potrošnja energije gostima nije smetala te je domaćin imao dosta problema. Od 26. minuta Negotinci ponovo igraju nešto ofanzivnije te na odmor nose 17:15.

Loš start u drugom poluvremenu umalo je koštao bodova Negotince. U 34. minutu Vlasotinčani prvi put imaju prednost koja je u 41. minutu narasla na 19:23. Činilo se da domaćin nema snage a zatim od 52. minuta gosti ne postižu nijedan gol. Bilo je 23:26 a zatim u poslednjim trenucima Tomašević pogađa gol i donosi veliku radost Hajduk Veljku.

Kod gostiju su po 5 golova postigli Nikola Filipović i Uroš Lukić dok je domaći sastav sa isto toliko pogodaka vodio igrač utakmice Nikola Tomašević.