Lavovi porazili Vrbas Petrol!

0
248

Mlada i perspektivna ekipa Vrbas Petrola je u svojoj hali CFK „Drago Jovović“ dočekala beogradske Lavove gde je poražena rezultatom 27:28 (15:14).

Igrači Uroša Elezovića su imali sjajan start i nakon 10 minuta bilo je +4 (7:3). Gosti su u nastavku uspeli da se konsoliduju i u 21. minutu semafor pokazuje 10:9. Održavali su domaći minimalnu prednost i na poluvreme se ide s 15:14.

U drugom poluvremenu smo videli pravu borbu a zatim posle 18 minuta igre ponovo Vrbas ima +4 (24:20). Morao je Todić da traži tajm – aut kako bi vratio svoje igrače u igru. To je definitivno urodilo plodom i gosti igraju furiozno u napadu. U 53. minutu je 24:24 a vođstvo Lavova dolazi tek u 59. minutu. Vujović je izjednačio na 27:27 a gol za pobedu postigao je Savić gde semafor pokazuje 27:28.

Kod domaćina 7 golova je postigao Milija Papović dok je goste do velike pobede vodio kapiten Nemanja Podraščić sa 9 golova. Igrač utakmice bio je golman gostujuće ekipe Danijel Vasić.