Obrenovački Radnički porazio Crvenu zvezdu II!

0
297

Rukometaši Radničkog iz Obrenovca su sjajno počeli sezonu. U SKC „Obrenovac“ je gostovala mlada ekipa Crvene zvezde koja je ubedljivo poražene od iskusnije ekipe rezultatom 32:23 (16:14).

Rukometaši Srđana Kontića su od samog starta stvari postavili na svoje mesto. Golobradi igrači Crvene zvezde su uspeli da pariraju domaćinu samo jedno poluvreme. Što se tiče vođstva imali su ga samo na otvaranju utakmice (0:1) a onda se za sve pita Radnički. Već u 24. minutu je bilo jasno kako će se stvari odvijati na terenu, bilo je 14:9. Malo su se opustili domaći kako bi skupili snage za drugo poluvreme a rastrčani gosti to koriste i na odmor idu sa -2.

U drugom poluvremenu je Crvena zvezda igrala dobro sa 2 minuta a potom je usledio neverovatan pad. Svaku grešku su iskoristili Obrenovčani i u 50. minutu se već znalo gde idu bodovi (27:18). Nikola Jocić je stalno rotirao a to je radio i domaći trener Srđan Kontić. Mlađi igrači su dobili šansu da zaigraju te je na kraju bilo 32:23 za domaći sastav.

Najefikasniji u domaćem sastavu bio je Aleksandar Ivanović sa 8 golova i time je proglašen za igrača utakmice. Kod gostiju 6 golova je postigao Matija Trivunović.