Četa Vladana Matića silna u Kostolcu!

0
196

Rukometaši Metaloplastike su nakon osvajanja Superkupa Srbije nastavili sa sjajnim partijama. Igrači Vladana Matića su odneli bodove iz Kostolca ostvarivši pobedu protiv Rudara rezultatom 30:38 (16:17).

Igrači Dragana Ajdačića su imali snage samo za prvi deo igre a onda je usledio veliki pad. Drugo poluvreme otvaraju Ivanić i Dodić (2x) i već je 16:20. Od 36. minuta ponovo Metaloplastika gospodari terenom i prednost gostiju je u jednom trenutku +7. Već je bilo jasno kako će se završiti ova utakmica samo je bilo pitanje koji će rezultat biti. Pokušavali su „Rudari“ da osujete napade „Plastičara“ ali nisu uspeli. Gosti na kraju slave zasluženo sa 30:38.

Najefikasniji kod domaćina bio je Skender Tatari sa 7 golova dok je Metaloplastiku do trijumfa vukao Mateja Dodić sa 9 golova. Za igrača utakmice proglašen je Božidar Simić koji je postigao 4 gola.