Moslavina prejaka za Bjelovar!

0
263

Zadnju utakmicu 2. kola Paket24 Premijer lige – Lige B, odigrali su Moslavina i Bjelovar i ponudili “šlag na kraju“ jer utakmica je obilovala uzbuđenjima te lepim potezima i akcijama, a u čemu su mogli da uživaju i gledaoci Sportske televizije. Na kraju, slavlje domaćina Moslavine 28:26.

Utakmicu su bolje otvorili gosti iz Bjelovara koji su do 8. minuta držali minimalnu prednost (3:4). Nakon izjednačenja 4:4, Moslavina koristi dobru odbranu te u 15. minutu stiže do +3 (10:7), što je ujedno najveća prednost sastava iz Kutine u prvih 30 minuta. Međutim, Bjelovarčani se nisu predali, već su dva puta napravili dve mini serije od dva gola što im je donelo izjednačenje pa se tako s 15:15 otišlo na zasluženi odmor.

U nastavak utakmice, bolje su ušli gosti i u nekoliko navrata do 40. minuta, osigurali prednost od dva gola (16:18, 17:19, 18:20). U 45. minutu, utakmica je “ponovo na početku“, jer Moslavina izjednačava rezultat na 20:20. Prvi put u drugom poluvremenu, u 47. minutu, prednost seli na stranu domaćina (21:20). No, ni to nije dugo trajalo jer u 52. minutu na semaforu piše 22:22. Nadalje, igralo se gol za gol sve do 56. minuta kad fantastičan Lovro Malec pogađa za prednost domaćina 25:23 i rešava pitanje pobednika pa tako Moslavina na domaćem terenu dolazi do prvih bodova u novoj sezoni.

U redovima Moslavine, prvo ime bio je Lovro Malec sa stopostotnim učinkom 9/9. Po pet golova svaki, dali su Tomi Vozab i Filip Turčić. Kod gostujuće ekipe, najučinkovitiji bio je Mateo Lukačec sa šest golova, dok je Domagoj Potnar postigao pet.

Paket24 Premijer liga – Liga B: 2. KOLO
MOSLAVINA – BJELOVAR 28:26