Rukometni kamp “Karataš 2022”

0
370

Kamp Rukometnog saveza Srbije za pionirke i pionire (rukometašice i rukometaši rođeni 2008. godine) održaće se u periodu od 25. do 30. juna 2022. godine u Sportskom centru Karataš. Prvi trener pionirki, Milena Valdevit i prvi trener pionira, Aleksandar Savić saopštili su spiskove učesnika na kampu.

SPISAK PIONIRKI ZA KAMP KARATAŠ 2022

GOMANI – Sonja Sazdić (ŽRK Metalac, Kraljevo), Selena Nuleši (ŽRK Sloven, Ruma), Anja Petrović (RK Avala, Vrčin)

LEVA KRILA – Jana Stanić (RK Vojvodina, Novi Sad), Anastasija Bakalov (ORK Beograd, Beograd), Janja Andrić (RK Junior, Beograd)

LEVI BEKOVI – Iva Lacković (ŽRK Medicinar, Šabac), Tamara Dušić (RK Junior, Beograd), Jana Dimitrijević (RK Rtanj, Boljevac)

SREDNjI BEKOVI – Dunja Valdevit (RK Junior, Beograd), Bojana Obradović (ŽRK Medicinar, Šabac), Nina Nestorović (ŽRK Metalac, Kraljevo)

DESNI BEKOVI – Leda Nađ (ŽRK Halas Jožef, Ada), Vanja Vukadinović (ŽRK Sloven, Ruma), Lena Janković (RK Mladi radnik, Radinac)

DESNA KRILA – Ana Tošović (SRU Arena, Beograd), Isidora Bajić (RK Junior, Beograd), Kalina Teleski (ŽRK Halas Jožef, Ada)

PIVOTMENI – Milana Mrkšić (ŽRK Halas Jožef, Ada), Jana Babović (ORK Beograd, Beograd), Sara Žakula (RK Beograd, Beograd)

STRUČNI ŠTAB – prvi trener Milena Valdevit, trener saradnik Bojana Rožić, trener golmana Slađana Đerić, tehnička organizacija kampa Slaviša Radulović

SPISAK PIONIRA ZA KAMP KARATAŠ 2022

GOMANI – Veljko Stamenković (Partizan), Mihajlo Đurić (Novi Beograd), Toplica Remović (Arilje)

LEVA KRILA – Vukašin Milovanović (Metaloplastika), Dušan Radanović (Akademija Dinamo), Ognjen Živojinović (Smederevo)

LEVI BEKOVI – Filip Blečić (SC Voždovac 2012), Milan Panić (Potisje Ada), Kosta Milić (Mokra Gora), David Ravnjak (Hajduk Beška), Ognjen Zečević (Zlatar), Fatih Zornić (Novi Pazar)

SREDNJI BEKOVI – Mihajlo Popović (Rakovica), Vukašin Babić (SC Voždovac 2012), Nemanja Stupar (Banja Luka), Uroš Gugolj (SC Voždovac 2012)

DESNI BEKOVI – Stefan Stojinović (Metaloplastika), Jakov Kovačević (Crvenka)

DESNA KRILA – Strahinja Stanojlović (Metaloplastika), Veljko Pavlović (Vojvodina)

PIVOTMENI – Momčilo Simić (Metaloplastika), Danilo Debeljački (Hajduk Beška), Vukašin Jović (Novi Beograd)

STRUČNI ŠTAB – prvi trener Aleksandar Savić, trener saradnik Darko Trivković, trener saradnik Srđan Utvić, tehnička organizacija kampa Slaviša Radulović

Okupljanje je zakazano za subotu, 25. jun u jutarnjim časovima u prostorijama Rukometnog saveza Srbije, odakle se kreće put Karataša gde će se odvijati trenažne aktivnosti do 30. juna 2022. godine.

PRATITE NAS:

  • tik-tok

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име