Nexe lako sa Spačvom u Vinkovcima

0
253

Nakon gostovanja u Umagu, Gromovi su ubeležili novu pobedu u Premijer” ligi za prvaka” pobedivši u Vinkovcima i RK Spačvu rezultatom 24:31.

Utakmica je prošla najbolje što je mogla, te je uz važne bodove, trener Hrvoje Horvat sačuvao neke od igrača za jače utakmice, a ujedno dao drugima s manjom minutažom šansu da pokažu šta znaju. Tok utakmice je u oba poluvremena bio vrlo sličan, s tim da se već u prvom poluvremenu RK Nexe pokazao kao opravdani favorit. U vrlo ranoj fazi utakmice gol razlika je iznosila +9 što je u nastavku bilo dobro za mirniji nastavak i mogućnost kombinacija svih igrača koji su ovoga puta došli u Vinkovce.

Premijer “liga za prvaka” Hrvatske 2. kolo

RK SPAČVA VINKOVCI – RK NEXE 24:31 (12:20)

ŠD OŠ Bartol Kašić, Vinkovci

Gledaoca: 800

Sudije: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković

Delegat: Davor Tor

SPAČVA: Stojanović, Maroš, Liščić, Mažurana 3, Nađ, Ilić, Vignjević 4, Šaravanja 2, Pašagić, Vukušić, Raguž, Mihaljević 1, Domagoj Smojver 9, Bolanča 1, Dominik Smojver 3, Ereš 1
Trener: Josip Mečić

NEXE: Lelić, Gadža 3, Leban 1, Eter 2, Zrnić 2, Barišić Jaman, Car, Buvinić 2, Greganić 4, Jelinić 4, Vida 3, Lavrič 1, Tomić 2, Kvastek 2, Jaganjac 3, Celebi 2
Trener: Hrvoje Horvat

SEDMERCI: Spačva 4/5, Nexe 0/2

ISKLJUČENJA: Spačva -, Nexe 12 minuta (Barišić Jaman 2+2, Kvastek 2+2+2, Jaganjac)