Rastanak Katarine Bulatović i podgoričke Budućnosti…

0
289

Rukometašica Budućnosti Katarina Bulatović mogla bi u narednih nekoliko dana da dogovori saradnju za Đerom, a interesovanje za crnogorsku reprezentativku pokazuju ruski Rostov i Šiofok iz Mađarske, piše Arena.

Međutim, mađarski velikan je najuporniji, a i Katarina je već nosila dres ove ekipe u sezoni 2013/14. kada je osvojila trofej Lige šampiona.

Nezvanično stoji da su pregovori u toku, te da su ostale sitnice da se obelodani transfer u veliki klub.

Olimpijske igre, da dočeka priliku i upiše treće učešće na najvećoj sportskoj smotri.

Rukometašica Budućnosti osvojila je četiri trofeja Lige šampiona, tri puta igrala polufinala, a sa “plavima” se dva puta pela na krov Evrope. Prvi veliki trofej osvojila je u dresu danskog Slagelsa.

Najveći uspeh u dresu reprezentacije ostvarila je 2012. godine osvajanjem srebrne olimpijske u Londonu i zlatne medalje na Evropskom prvenstvu u Beogradu. Od Katarine se očekuje maksimum u nastupajućim obavezama četvrtfinalu Lige šampiona.

Podgoričankama na putu do završnog turnira elitnog takmičenja stoji norveški Vajpers. Prvu utakmicu ,,plave” igraju kod kuće 7. aprila.