Izbor najboljih pojedinaca 2021 – ARKUS

22
34049

Poštovani pratioci Rukometnog Žurnala, nakon vrlo zanimljive godine odlučili smo ponovo da proglasimo najbolje a za to ćete biti zaduženi vi i treneri ekipa.

Neka najbolji pobedi.

P.S Obavezno je pre glasanja pročitati pravila koja se nalaze na sledećem linku

GLASANJE

IGRAČIMLADI IGRAČITRENERI (M)IGRAČICAMLADA IGRAČICATRENERI (Ž)SUDIJE

Najbolji igrač (ARKUS)

  • Miloš Kovačević – Proleter (15%, 317 Glasova)
  • Petar Panić – Rudar (14%, 290 Glasova)
  • Dušan Mirić – Jugović (12%, 246 Glasova)
  • Todor Radović – Spartak (6%, 130 Glasova)
  • Jovica Nikolić – Vojvodina (6%, 126 Glasova)
  • Marko Perović – Dinamo (5%, 111 Glasova)
  • Lazar Anđelković – Dubočica 54 (5%, 110 Glasova)
  • Darko Arsić – Metaloplastika (5%, 106 Glasova)
  • Nenad Nedeljković – Rudar (4%, 93 Glasova)
  • Nemanja Aleksić – Mokra Gora (4%, 81 Glasova)
  • Danilo Radović – Dinamo (3%, 63 Glasova)
  • Uroš Kojadinović – Partizan (2%, 49 Glasova)
  • Andrej Trnavac – Partizan (2%, 43 Glasova)
  • Viktor Matičić – Crvena zvezda (2%, 39 Glasova)
  • Aleksa Kljajić – Vojvodina (2%, 38 Glasova)
  • Miloš Barudžić – Radnički (2%, 36 Glasova)
  • Stefan Stanojev – Radnički (2%, 35 Glasova)
  • Vojislav Brajović – Metaloplastika (2%, 34 Glasova)
  • Miroslav Kocić – Dubočica 54 (1%, 24 Glasova)
  • Draško Nenadić – Crvena zvezda (1%, 23 Glasova)
  • Živojin Ilić – Šamot 65 (1%, 23 Glasova)
  • Momir Rnić – Proleter (1%, 21 Glasova)
  • Vladimir Ristić – Železničar 1949 (1%, 20 Glasova)
  • Marko Živojinović – Šamot 65 (1%, 16 Glasova)
  • Savo Slavuljica – Jugović (1%, 16 Glasova)
  • Milorad Teodorović – Obilić (1%, 13 Glasova)
  • Andrej Biševac – Železničar 1949 (1%, 11 Glasova)
  • Nenad Đukić – Mokra Gora (0%, 9 Glasova)
  • Ilija Sladić – Obilić (0%, 8 Glasova)
  • Uroš Radosavljević – Spartak (0%, 4 Glasova)

Ukupno glasalo: 2.135

Loading ... Loading ...

Najbolji mladi igrač (ARKUS)

  • Mateja Dodić - Metaloplastika (32%, 857 Glasova)
  • Simo Šijan - Vojvodina (30%, 824 Glasova)
  • Radovan Maljević – Radnički (10%, 267 Glasova)
  • Nikola Zečević – Partizan (7%, 178 Glasova)
  • Marko Mrdović – Šamot 65 (4%, 113 Glasova)
  • Luka Mladenović – Železničar 1949 (3%, 94 Glasova)
  • Boško Stanisavljević – Rudar (3%, 71 Glasova)
  • Nikola Perić - Dinamo (2%, 67 Glasova)
  • Darko Popović – Proleter (2%, 60 Glasova)
  • Luka Rogan - Jugović (2%, 48 Glasova)
  • Uroš Simić – Crvena zvezda Grundfos (1%, 36 Glasova)
  • Nikola Kovačević – Spartak (1%, 31 Glasova)
  • Mihajlo Stanojković – Dubočica 54 (1%, 23 Glasova)
  • Lazar Panovski – Mokra Gora (1%, 20 Glasova)
  • Mirko Baćanović - Obilić (1%, 16 Glasova)

Ukupno glasalo: 2.705

Loading ... Loading ...

Najbolji trener (ARKUS-M)

  • Nenad Kraljevski - Dinamo (19%, 147 Glasova)
  • Boris Rojević - Vojvodina (14%, 111 Glasova)
  • Miodrag Kažić - Metaloplastika (12%, 94 Glasova)
  • Nenad Maksić – Partizan (9%, 73 Glasova)
  • Đorđe Teodorović – Radnički (9%, 73 Glasova)
  • Dragan Ajdačić – Rudar (8%, 64 Glasova)
  • Žikica Milosavljević – Crvena zvezda Grundfos (5%, 43 Glasova)
  • Slobodan Jedoksić – Šamot 65 (4%, 35 Glasova)
  • Marko Pavlović - Obilić (4%, 33 Glasova)
  • Saša Pejčić – Dubočica 54 (3%, 26 Glasova)
  • Miroslav Đorđević – Železničar 1949 (3%, 26 Glasova)
  • Momir Rnić – Proleter (3%, 22 Glasova)
  • Aleksandar Savić – Spartak (2%, 18 Glasova)
  • Zlatko Petronijević – Mokra Gora (2%, 15 Glasova)
  • Božo Rudić - Jugović (2%, 13 Glasova)

Ukupno glasalo: 793

Loading ... Loading ...

Najbolja igračica (ARKUS)

  • Mila Čaušević – Vojvodina (20%, 338 Glasova)
  • Anja Cvetković – Vrbas (18%, 303 Glasova)
  • Sara Garović – Bekament BB (16%, 277 Glasova)
  • Tamara Kostić – ŽORK Jagodina (9%, 146 Glasova)
  • Teodora Veličković – Radnički (4%, 60 Glasova)
  • Milica Pap – Beograd (3%, 58 Glasova)
  • Jelena Kostrešević – Crvena zvezda (3%, 58 Glasova)
  • Aleksandra Krstić – Medicinar (3%, 52 Glasova)
  • Valentina Božinović – Beograd (3%, 50 Glasova)
  • Tamara Simonović – Bor RTB (3%, 48 Glasova)
  • Gordana Petković – Radnički (2%, 38 Glasova)
  • Dunja Tabak – Železničar (2%, 37 Glasova)
  • Aleksandra Mitić – Crvena zvezda (2%, 37 Glasova)
  • Jovana Vasiljković – Železničar (2%, 35 Glasova)
  • Sanja Stamenković – Naisa (2%, 33 Glasova)
  • Tamara Žarković – Vojvodina (1%, 24 Glasova)
  • Katarina Bojičić – ŽORK Jagodina (1%, 23 Glasova)
  • Ana Tomković – Medicinar (1%, 22 Glasova)
  • Katarina Stepanović – Bekament BB (1%, 21 Glasova)
  • Magdalena Malenović – Bor RTB (1%, 18 Glasova)
  • Isidora Bogunović – Mladost NP (1%, 13 Glasova)
  • Maria Paula Holc Makedo – Vrbas (1%, 11 Glasova)
  • Katarina Kosanović – Mladost NP (0%, 3 Glasova)
  • Olivera Nikolić – Naisa (0%, 2 Glasova)

Ukupno glasalo: 1.707

Loading ... Loading ...

Najboljam mlada igračica (ARKUS)

  • Una Obrenović – Medicinar (29%, 912 Glasova)
  • Tijana Simić – Železničar (24%, 757 Glasova)
  • Lana Mijailović – Vojvodina (12%, 376 Glasova)
  • Iva Andrić – Crvena zvezda (11%, 333 Glasova)
  • Mina Petrović – Bor RTB (7%, 221 Glasova)
  • Anđela Nađ – Beograd (6%, 173 Glasova)
  • Tamara Kocić – Bekament BB (5%, 153 Glasova)
  • Helena Inđić – Radnički (2%, 75 Glasova)
  • Ljubica Simić – Vrbas (2%, 60 Glasova)
  • Jelena Stojanović – Naisa (1%, 31 Glasova)
  • Nikoleta Pejović – ŽORK Jagodina (1%, 19 Glasova)
  • Ana Macura – Mladost NP (0%, 12 Glasova)

Ukupno glasalo: 3.122

Loading ... Loading ...

Najbolji trener (ARKUS-Ž)

  • Radan Rovčanin – Vojvodina (17%, 123 Glasova)
  • Sandra Kolaković – Medicinar (15%, 110 Glasova)
  • Đurica Nađ – Beograd (13%, 95 Glasova)
  • Dragan Markov – ŽORK Jagodina (11%, 80 Glasova)
  • Vlada Šimičić – Železničar (11%, 79 Glasova)
  • Zoran Barbulović – Bor RTB (8%, 59 Glasova)
  • Rodoljub Kurandić – Radnički (6%, 48 Glasova)
  • Saša Bošković – Bekament BB (6%, 47 Glasova)
  • Vesna Bojković – Crvena zvezda (5%, 37 Glasova)
  • Živojin Maksić – Naisa (5%, 35 Glasova)
  • Milutin Lučić – Vrbas (3%, 25 Glasova)
  • Mile Malešević – Mladost NP (0%, 3 Glasova)

Ukupno glasalo: 741

Loading ... Loading ...

Najbolji sudijski par

  • Jevtić Miloš - Jevtić Đorđe (28%, 176 Glasova)
  • Mošorinski Ivan - Pandžić Aleksandar (12%, 78 Glasova)
  • Nikolić Nenad - Stojković Dušan (8%, 48 Glasova)
  • Antić Vanja - Jakovljević Jelena (8%, 48 Glasova)
  • Radaković Branko - Bakmaz Nikola (5%, 31 Glasova)
  • Nenadić Branislav - Stefanović Darko (5%, 29 Glasova)
  • Alimpić Milenko - Crnjanski Zdravko (4%, 23 Glasova)
  • Jovandić Vladimir - Sekulić Marko (4%, 23 Glasova)
  • Jakovljević Dragana - Sando Danijela (3%, 18 Glasova)
  • Milošević Stanislav - Kolak Spasoje (3%, 17 Glasova)
  • Veličković Ivan - Ilić Nikola (3%, 17 Glasova)
  • Popov Zoran - Ristić Goran (2%, 14 Glasova)
  • Boričić Marko - Marković Dejan (2%, 14 Glasova)
  • Blagojević Boban - Đokić Branislav (2%, 12 Glasova)
  • Kolavčić Ivan - Kolavčić Bojan (2%, 11 Glasova)
  • Mandić Ivan - Kovačić Nemanja (2%, 11 Glasova)
  • Musić Nikola - Đurašinović Stevan (2%, 10 Glasova)
  • Dauti Bojan - Minić Uroš (2%, 10 Glasova)
  • Kovač Goran - Milosavljević Srđan (1%, 9 Glasova)
  • Cvetković Dušan - Nikolić Igor (1%, 9 Glasova)
  • Cvetković Jovan - Petrović Luka (1%, 7 Glasova)
  • Milosavljević Boriša - Trivković Danijel (1%, 7 Glasova)
  • Grubački Darko - Vojvodić Dušan (0%, 3 Glasova)

Ukupno glasalo: 625

Loading ... Loading ...

22 KOMENTARA

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име