Poštovani pratioci Rukometnog Žurnala, kao što nam je tradicija naložila, organizovali smo glasanje za najboljeg pojedinca u 2020. godini. Puno problema je bilo iza nas što se tiče virusa COVID – 19, mnoge utakmice su bile otkazane ali su se uvek našli termini za odigravanje. Učinili smo lepu stvar ove godine. Nekoga ćemo obradovati i postaće najbolji pojedinac.

Organizovali smo 2 kruga.

U prvom krugu najbolji igrač ARKUS  lige imali smo 4.274 glasova dok smo u finalu imali 2.674.

Za mlade igrače ARKUS lige je u prvom krugu glasalo 6.205 dok je u finalu bilo 1.750 glasova.

U prvom krugu najbolji trener ARKUS lige imali smo 1.165 glasova dok je u drugom bilo 713.

Što se tiče najbolje igračice Superlige (Ž) u prvom krugu smo imali 1.710 a u drugom 2.466

U kategoriji trenera Superlige (Ž) prvi krug smo imali 665 glasova dok je u drugom bilo 302

Kod sudija prvi krug je brojao 553 dok je u drugom bilo 812.

A SADA DA VAM PREDSTAVIMO TABELE:

TRENERI SU GLASALI OVAKO: ARKUS – NAJBOLJI IGRAČ

Ime i Prezime (Klub) Bodovi Poeni
Mladen Šotić (RK Dinamo) 54 10
Nikola Ivanović (RK Partizan) 45 9
Luka Radović (RK Dubočica 54) 44 8
Jovica Nikolić (RK Vojvodina) 40 7
Vukašin Vorkapić (RK Metaloplastika) 39 6
Aleksandar Stojanović (RK Železničar 1949) 38 5
Uroš Kojadinović (RK Spartak) 32 4
Miloš Vuković (RK Rudar) 31 3
Mirko Đurović (RK Crvena zvezda) 30 2
Janko Gemalјević (SPD Radnički) 27 1
Velјko Čabrilo (RK Crvenka) 24
Aleksandar Stojanović (RK Novi Pazar) 13
Saša Terzić (RK Proleter) 12
Marko Živojinović (RK Šamot 65) 5
Nemanja Podraščić (RK Obilić) 2
Stanimir Komarek (RK Kikinda Grindeks) 0

TRENERI SU GLASALI OVAKO: ARKUS – NAJBOLJI MLADI IGRAČ

Ime i Prezime (Klub) Bodovi Poeni
Luka Rogan (RK Crvena zvezda) 42 8
Ignjat Nešić (RK Partizan) 41 7
Uroš Mitrović (RK Crvenka) 39 6
Nikola Jovanov (RK Proleter) 37 5
Luka Panić (RK Kikinda Grindeks) 33 4
Uroš Simić (RK Dubočica 54) 33 3
Faris Gudžević (RK Novi Pazar) 30 2
Luka Ivanić (RK Metaloplastika) 29 1

Kada se saberu glasovi sa sajta tabela izgleda ovako:

Ime i Prezime (Klub) Glasovi Poeni
Nikola Ivanović (RK Partizan) 1086 10
Uroš Kojadinović (RK Spartak) 819 9
Aleksandar Stojanović (RK Novi Pazar) 245 8
Luka Radović (RK Dubočica 54) 93 7
Velјko Čabrilo (RK Crvenka) 84 6
Miloš Vuković (RK Rudar) 69 5
Vukašin Vorkapić (RK Metaloplastika) 59 4
Jovica Nikolić (RK Vojvodina) 55 3
Mirko Đurović (RK Crvena zvezda) 44 2
Aleksandar Stojanović (RK Železničar 1949) 35 1
Saša Terzić (RK Proleter) 34
Mladen Šotić (RK Dinamo) 16
Janko Gemalјević (SPD Radnički) 14
Nemanja Podraščić (RK Obilić) 8
Stanimir Komarek (RK Kikinda Grindeks) 7
Marko Živojinović (RK Šamot 65) 6
Ime i Prezime (Klub) Glasovi Poeni
Luka Rogan (RK Crvena zvezda) 707 8
Faris Gudžević (RK Novi Pazar) 399 7
Nikola Jovanov (RK Proleter) 350 6
Uroš Mitrović (RK Crvenka) 105 5
Ignjat Nešić (RK Partizan) 88 4
Luka Ivanić (RK Metaloplastika) 48 3
Uroš Simić (RK Dubočica 54) 40 2
Luka Panić (RK Kikinda Grindeks) 13 1

A kada se spoje glasovi posetioca portala i trenera tabela izgleda ovako (KONAČNA)

Ime i Prezime (Klub) SAJT TRENERI UKUPNO
Nikola Ivanović (RK Partizan) 10 9 19
Luka Radović (RK Dubočica 54) 7 8 15
Uroš Kojadinović (RK Spartak) 9 4 13
Vukašin Vorkapić (RK Metaloplastika) 4 6 10
Jovica Nikolić (RK Vojvodina) 3 7 10
Mladen Šotić (RK Dinamo)   10 10
Aleksandar Stojanović (RK Novi Pazar) 8   8
Miloš Vuković (RK Rudar) 5 3 8
Velјko Čabrilo (RK Crvenka) 6   6
Aleksandar Stojanović (RK Železničar 1949) 1 5 6
Mirko Đurović (RK Crvena zvezda) 2 2 4
Janko Gemalјević (SPD Radnički)   1 1
Saša Terzić (RK Proleter)     0
Nemanja Podraščić (RK Obilić)     0
Stanimir Komarek (RK Kikinda Grindeks)     0
Marko Živojinović (RK Šamot 65)     0
Ime i Prezime (Klub) SAJT TRENERI UKUPNO
Luka Rogan (RK Crvena zvezda) 8 8 16
Nikola Jovanov (RK Proleter) 6 5 11
Uroš Mitrović (RK Crvenka) 5 6 11
Ignjat Nešić (RK Partizan) 4 7 11
Faris Gudžević (RK Novi Pazar) 7 2 9
Uroš Simić (RK Dubočica 54) 2 3 5
Luka Panić (RK Kikinda Grindeks) 1 4 5
Luka Ivanić (RK Metaloplastika) 3 1 4

Kao što možemo da zaključimo iz tabela najbolji igrač ARKUS lige za 2020. godinu je Nikola Ivanović (RK Partizan) dok je najbolji igrač u kategoriji “Mladi igrač” Luka Rogan (RK Crvena zvezda).

Glasovima posetilaca sajta najbolji trener ARKUS lige je Nenad Maksić (RK Partizan) – (242 glasova)

Glasovima posetilaca sajta najbolji sudijski par je Bojan Kolavčić – Ivan Kolavčić (344 glasova)

Što se tiče Superlige (Ž) stanje je sledeće:

TRENERI SU GLASALI OVAKO: SUPERLIGA (Ž) – NAJBOLJA IGRAČICA

Ime i Prezime (Klub) Bodovi Poeni
Jelena Gojković (ŽORK Jagodina) 81 10
Simona Stojanovska (ŽRK Naisa) 69 9
Aleksandra Stamenić (ŽRK Bekament BB) 52 8
Tamara Simonović (ŽJRK Bor RTB) 42 7
Nevena Radojčić (ŽRK Vojvodina) 39 6
Gordana Petković (ŽRK Železničar) 38 5
Jovana Vasilјković (ŽRK Vrbas) 35 4
Ksenija Petrović (SPD Radnički) 34 3
Ana Blagojević (ŽRK Medicinar) 31 2
Jelena Bulatović (ŽRK Mladost NP) 29 1
Nina Ninić (ŽRK Mladi radnik) 29
Katarina Mančić (ŽRK Zaječar 1949) 20

Kada se saberu glasovi sa sajta tabela izgleda ovako:

Ime i Prezime (Klub) Glasovi Poeni
Jelena Bulatović (ŽRK Mladost NP) 924 10
Ana Blagojević (ŽRK Medicinar) 870 9
Nevena Radojčić (ŽRK Vojvodina) 319 8
Aleksandra Stamenić (ŽRK Bekament BB) 184 7
Jovana Vasilјković (ŽRK Vrbas) 49 6
Simona Stojanovska (ŽRK Naisa) 34 5
Ksenija Petrović (SPD Radnički) 30 4
Jelena Gojković (ŽORK Jagodina) 18 3
Gordana Petković (ŽRK Železničar) 14 2
Katarina Mančić (ŽRK Zaječar 1949) 10 1
Nina Ninić (ŽRK Mladi radnik) 8
Tamara Simonović (ŽJRK Bor RTB) 6

A kada se spoje glasovi posetioca portala i trenera tabela izgleda ovako (KONAČNA)

Ime i Prezime (Klub) SAJT TRENERI UKUPNO
Aleksandra Stamenić (ŽRK Bekament BB) 7 8 15
Nevena Radojčić (ŽRK Vojvodina) 8 6 14
Simona Stojanovska (ŽRK Naisa) 5 9 14
Jelena Gojković (ŽORK Jagodina) 3 10 13
Ana Blagojević (ŽRK Medicinar) 9 2 11
Jelena Bulatović (ŽRK Mladost NP) 10 1 11
Jovana Vasilјković (ŽRK Vrbas) 6 4 10
Gordana Petković (ŽRK Železničar) 2 5 7
Ksenija Petrović (SPD Radnički) 4 3 7
Tamara Simonović (ŽJRK Bor RTB)   7 7
Katarina Mančić (ŽRK Zaječar 1949) 1   1
Nina Ninić (ŽRK Mladi radnik)     0

Kao što možemo da zaključimo iz konačne tabele u konkurenciji kod dama, najbolja igračica Superlige (Ž) je Aleksandra Stamenić (ŽRK Bekament BB) dok je najbolji trener Superlige (Ž) – Sandra Kolaković (ŽRK Medicinar)

Treneri koji su glasali ARKUS liga:

Akim Komnenić – Boris Rojević – Daniel Petković – Đorđe Teodorović – Nenad Maksić – Saša Pejčić – Veselin Vuković – Vladimir Zejak. 8/16 trenera

Treneri koji su glasali SUPERLIGA (Ž)

Aleksandar Roganović – Jovica Petković – Ljubomir Obradović – Mile Zečević – Rodoljub Kurandić – Sandra Kolaković – Vlada Šimičić – Živojin Maksić – Zoran Barbulović. 9/12 trenera.

Rukometni Žurnal se zahvaljuje svim trenerima koji su dali svoj doprinos ovom glasanju!

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име