Poštovani pratioci Rukometnog Žurnala, kao što smo najavili, bliži nam se kraj 2020. godine a Rukometni Žurnal će po tradiciji obaviti „glasanje za najboljeg pojedinca“. Na Vama je da glasate i Vašeg favorita dovedete do „užeg“ izbora a potom i pobede dok je na nama da ih nagradimo i poželimo puno sreće u narednoj godini! Vaš Rukometni Žurnal.

Pravila

GLASANJE

IGRAČIMLADI IGRAČITRENERI (M)IGRAČICATRENERI (Ž)SUDIJE

Najbolji igrač (ARKUS)

  • Nikola Ivanović (RK Partizan) (24%, 1.022 Glasova)
  • Uroš Kojadinović (RK Spartak) (19%, 797 Glasova)
  • Aleksa Maksić (RK Partizan) (12%, 500 Glasova)
  • Veljko Čabrilo (RK Crvenka) (7%, 318 Glasova)
  • Saša Terzić (RK Proleter) (4%, 177 Glasova)
  • Vukašin Vorkapić (RK Metaloplastika) (4%, 161 Glasova)
  • Jovica Nikolić (RK Vojvodina) (4%, 150 Glasova)
  • Aleksandar Stojanović (RK Novi Pazar) (3%, 142 Glasova)
  • Milan Bomaštar (RK Metaloplastika) (3%, 135 Glasova)
  • Marko Živojinović (RK Šamot 65) (3%, 127 Glasova)
  • Zlatko Rakić (RK Novi Pazar) (2%, 100 Glasova)
  • Mirko Đurović (RK Crvena zvezda) (2%, 99 Glasova)
  • Luka Radović (RK Dubočica 54) (2%, 94 Glasova)
  • Stanimir Komarek (RK Kikinda Grindex) (2%, 73 Glasova)
  • Aleksa Gaćinović (RK Proleter) (1%, 64 Glasova)
  • Svetislav Verkić (RK Vojvodina) (1%, 48 Glasova)
  • Mladen Šotić (RK Dinamo) (1%, 34 Glasova)
  • Miloš Vuković (RK Rudar) (1%, 34 Glasova)
  • Aleksandar Stojanović (RK Železničar 1949) (1%, 25 Glasova)
  • Nenad Nedeljković (RK Rudar) (1%, 25 Glasova)
  • Viktor Matičić (RK Crvena zvezda) (1%, 24 Glasova)
  • Miloš Kostadinović (RK Dinamo) (0%, 21 Glasova)
  • Janko Gemaljević (SRK Radnički) (0%, 17 Glasova)
  • Nikola Vrgović (RK Kikinda Grindex) (0%, 16 Glasova)
  • Nikola Matović (RK Dubočica 54) (0%, 16 Glasova)
  • Jovica Vitas (RK Crvenka) (0%, 12 Glasova)
  • Nemanja Vuković (SRK Radnički) (0%, 10 Glasova)
  • Stefan Arđelan (RK Spartak) (0%, 9 Glasova)
  • Miroslav Kocić (RK Železničar 1949) (0%, 8 Glasova)
  • Nemanja Radosavljević (RK Šamot 65) (0%, 8 Glasova)
  • Nemanja Podraščić (RK Obilić) (0%, 5 Glasova)
  • Petar Žujović (RK Obilić) (0%, 3 Glasova)

Ukupno glasalo: 4.274

Loading ... Loading ...

Najbolji mladi igrač (ARKUS)

  • Luka Rogan (RK Crvena zvezda) (30%, 1.835 Glasova)
  • Faris Gudžević (RK Novi Pazar) (26%, 1.602 Glasova)
  • Uroš Mitrović (RK Crvenka) (16%, 1.019 Glasova)
  • Ignjat Nešić (RK Partizan) (6%, 384 Glasova)
  • Nikola Jovanov (RK Proleter) (6%, 352 Glasova)
  • Luka Ivanić (RK Metaloplastika) (5%, 303 Glasova)
  • Luka Panić (RK Kikinda Grindex) (3%, 171 Glasova)
  • Uroš Simić (RK Dubočica 54) (2%, 117 Glasova)
  • Ivan Radojčić (RK Spartak) (1%, 93 Glasova)
  • Lazar Anđelković (RK Železničar 1949) (1%, 88 Glasova)
  • Nikola Kovačević (RK Vojvodina) (1%, 60 Glasova)
  • Veljko Preković (RK Šamot 65) (1%, 59 Glasova)
  • Luka Đerić (SPD Radnički) (1%, 49 Glasova)
  • Skender Tatari (RK Rudar) (1%, 37 Glasova)
  • Nikola Perić (RK Dinamo) (0%, 23 Glasova)
  • Boško Stanisavljević (RK Obilić) (0%, 13 Glasova)

Ukupno glasalo: 6.205

Loading ... Loading ...

Najbolji trener (ARKUS)

  • Nenad Maksić (RK Partizan) (22%, 262 Glasova)
  • Boris Rojević (RK Vojvodina) (15%, 178 Glasova)
  • Veselin Vuković (RK Metaloplastika) (10%, 120 Glasova)
  • Akim Komnenić (RK Dinamo) (9%, 107 Glasova)
  • Hasan Memić (RK Novi Pazar) (9%, 107 Glasova)
  • Vladimir Zejak (RK Crvenka) (8%, 99 Glasova)
  • Žikica Milosavljević (RK Crvena zvezda) (5%, 58 Glasova)
  • Slaviša Laković (RK Spartak) (4%, 52 Glasova)
  • Dragan Ajdačić (RK Rudar) (4%, 41 Glasova)
  • Momir Rnić (RK Proleter) (3%, 39 Glasova)
  • Aleksandar Savić (RK Kikinda Grindex) (2%, 27 Glasova)
  • Đorđe Teodorović (RK Železničar 1949) (2%, 23 Glasova)
  • Saša Pejčić (RK Dubočica 54) (2%, 21 Glasova)
  • Nedeljko Matić (SPD Radnički) (1%, 13 Glasova)
  • Daniel Petković (RK Obilić) (1%, 9 Glasova)
  • Milan Jaćimović (RK Šamot 65) (1%, 9 Glasova)

Ukupno glasalo: 1.165

Loading ... Loading ...

Najbolja igračica (SUPER)

  • Ana Blagojević (ŽRK Medicinar) (20%, 339 Glasova)
  • Jelena Bulatović (ŽRK Mladost NP) (18%, 302 Glasova)
  • Nevena Radojčić (ŽRK Vojvodina) (14%, 246 Glasova)
  • Jelena Ninković – Živković (ŽRK Medicinar) (8%, 142 Glasova)
  • Gordana Petković (ŽRK Železničar) (8%, 139 Glasova)
  • Simona Stojanovska (ŽRK Naisa) (6%, 104 Glasova)
  • Jovana Vasiljković (ŽRK Vrbas) (4%, 76 Glasova)
  • Aleksandra Stamenić (ŽRK Bekament BB) (4%, 62 Glasova)
  • Jelena Živkov (ŽRK Železničar) (3%, 45 Glasova)
  • Tamara Žarković (ŽRK Vojvodina) (2%, 39 Glasova)
  • Dušana Kovačić (ŽRK Vrbas) (2%, 34 Glasova)
  • Sara Garović (ŽRK Bekament BB) (2%, 29 Glasova)
  • Jelena Gojković (ŽORK Jagodina) (1%, 25 Glasova)
  • Jelena Đurašinović (ŽORK Jagodina) (1%, 20 Glasova)
  • Leposava Glušica (ŽRK Mladost NP) (1%, 17 Glasova)
  • Milena Petković (ŽRK Naisa) (1%, 16 Glasova)
  • Ksenija Petrović (SPD Radnički (1%, 15 Glasova)
  • Nina Ninić (ŽRK Mladi Radnik) (1%, 13 Glasova)
  • Katarina Stepanović (SPD Radnički) (1%, 11 Glasova)
  • Tamara Simonović (ŽJRK Bor RTB) (1%, 10 Glasova)
  • Katarina Mančić (ŽRK Zaječar 1949) (0%, 8 Glasova)
  • Milica Petrović (ŽRK Mladi Radnik) (0%, 8 Glasova)
  • Anja Belić (ŽRK Zaječar 1949) (0%, 6 Glasova)
  • Jovana Nikolić (ŽJRK Bor RTB) (0%, 4 Glasova)

Ukupno glasalo: 1.710

Loading ... Loading ...

Najbolji trener (SUPER)

  • Sandra Kolaković (ŽRK Medicinar) (26%, 175 Glasova)
  • Milutin Lučić (ŽRK Vrbas) (14%, 96 Glasova)
  • Mile Zečević (ŽRK Vojvodina) (12%, 81 Glasova)
  • Ljubomir Obradović (ŽRK Naisa) (9%, 62 Glasova)
  • Vlada Šimičić (ŽRK Železničar) (9%, 61 Glasova)
  • Dragan Markov (ŽORK Jagodina) (8%, 56 Glasova)
  • Aleksandar Roganović (ŽRK Mladost NP) (7%, 48 Glasova)
  • Saša Bošković (ŽRK Bekament BB) (3%, 19 Glasova)
  • Živojin Maksić (ŽRK Zaječar 1949) (3%, 19 Glasova)
  • Zoran Barbulović (ŽJRK Bor RTB) (3%, 17 Glasova)
  • Jovica Petković (ŽRK Mladi radnik) (2%, 16 Glasova)
  • Rodoljub Kurandić (SPD Radnički) (2%, 15 Glasova)

Ukupno glasalo: 665

Loading ... Loading ...

Najbolji sudijski par

  • Spasoje Kolak – Stanislav Milošević (18%, 97 Glasova)
  • Vanja Antić – Jelena Jakovljević (14%, 79 Glasova)
  • Bojan Kolavčić – Ivan Kolavčić (8%, 44 Glasova)
  • Milenko Alimpić – Zdravko Crnjanski (8%, 43 Glasova)
  • Branko Radaković – Nikola Bakmaz (7%, 38 Glasova)
  • Dušan Stojković – Nenad Nikolić (6%, 35 Glasova)
  • Ivan Mošorinski – Aleksandar Pandžić (6%, 31 Glasova)
  • Đorđe Jevtić – Miloš Jevtić (4%, 24 Glasova)
  • Branislav Nenadić – Darko Stefanović (4%, 22 Glasova)
  • Nikola Musić – Stevan Đurašinović (3%, 18 Glasova)
  • Dušan Cvetković – Igor Nikolić (3%, 14 Glasova)
  • Ivan Mandić – Nemanja Kovačić (3%, 14 Glasova)
  • Marko Sekulić – Vladimir Jovandić (2%, 13 Glasova)
  • Bojan Dauti – Uroš Minić (2%, 12 Glasova)
  • Boriša Milosavljević – Danijel Trivković (2%, 12 Glasova)
  • Marko Boričić – Dejan Marković (2%, 12 Glasova)
  • Goran Kovač – Srđan Milosavljević (2%, 11 Glasova)
  • Darko Grubački – Dušan Vojvodić (2%, 11 Glasova)
  • Ivan Veličković – Nikola Ilić (2%, 10 Glasova)
  • Dragana Jakovljević – Danijela Sando (2%, 9 Glasova)
  • Boban Blagojević – Branislav Đokić (1%, 4 Glasova)

Ukupno glasalo: 553

Loading ... Loading ...

17 KOMENTARA

  1. Halo pa nemoj te tako , 2 dana Decko iz CZ nije dobijo ni 5 glasova , Kako sad u 5 sati da dobije toliko Glasova . Nemoj te vi odlucivat pobednika i Namestat , ili nemoj te organizovat glasanje . Sta iz N. Pazara je pa da Ne pobedi ? Jel ? Samo posteno pa Kako bude !Ok . Pozdrav svim mladim igracima i sve najbolje vam zelim , bez obzira ko da pobedi . Pozzzz Svima 👍

    • Poštovani,
      Svaki glas se beleži u sistemu, jedna IP adresa jedan glas, nikako nije moguće nekome dodati ili oduzeti glas.
      Rukometni žurnal nikada nije niti će ikada nešto nameštati glasanje i izbor, nema veze odakle je igrač i ono najvažnije nemojte mešati nacionalnost jer ovo je portal za sve.
      Danas u 16 časova počinje drugi krug.
      Pobediće onaj ko dobije najveći broj glasova tako je i bilo i biće uvek.

      S poštovanjem

      ADMIN Team

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име