Rukometašice Morave iz Vladičinog Hana ubeležile su 3. vezanu pobedu tako što su savladale veoma mladu ekipu Aleksinca iz istoimenog grada rezultatom 27:21 (16:9).

Od samog početka igračice Siniše Ristića su važile za favorita što je govorio rezultat u 13. minutu (8:3). Pokušale su gošće da se vrate u utakmicu ali to nisu uspele pa je na poluvreme sastav Dušana Vukića morao sa zaostatkom od 7 golova.

I u drugom delu igre viđena je potpuno ista igra. Domaćin je držao odstojanje da bi na kraju završio utakmicu sa suficitom od 6 golova.

Najefikasnija kod poražene ekipe bila je Silvija Jovanović sa 8 golova dok je kod domaćina 7 puta bila precizna Ana Mirković koja je proglašena za igračicu utakmice.