Rukometašice Apatina ubeležile su 4. poraz u DRL „Sever“. Bodove iz Apatina je ovoga puta odnela ekipa Naftagas iz Elemira pobedivši rezultatom 19:23 (8:8).

Krenule su domaće preko Jelene Popović ali je ubrzo pogodila za izjednačenje Svetlana Mihajlović. Do 3. minuta je bilo neizvenosti a onda je ekipa Naftagasa pojačala ritam i otišla na 3:7. Pogodila je Anđela Majstorović a potom poslednji put u prvom poluvremenu gol postiže Naftagas. Serijom od 4 gola Apatin dolazi do izjednačenja gde se na desetominutni odmor odlazi rezultatom 8:8.

Drugi deo igre bio je jako neizvestan do 56. minuta kada gosti ne dozvoljavaju Apatinu da postigne gol do kraja utakmice gde se na kraju pobeda piše rezultatom 19:23.

Kod domaćina po 6 puta su bile precizne Milka Šašić i kapiten Anđela Majstorović dok je kod gošći trener – igrač Mirjana Galin bila precizna 10 puta. Za igračicu utakmice bila je proglašena Svetlana Mihajlović koja je postigla 6 golova.