Našičani spremni za nastavak SEHA regionalne lige!

0
28

Nakon kratke zimske pauze “Gromovi” protekle dve nedelje marljivo su se pripremali za nastavak sezone te odigrali pet pripremnih utakmica u kojima su postigli sve pobede.

U četvrtak ih očekuje i prva službena utakmica u SEHA Gazprom ligi protiv ekipe Steaua iz Bukrešta. Želja je postići novu pobedu i učvrstiti treće mesto na tabeli koje odlučuje plasman na Final Four SEHA Gazprom lige.

Utakmica se igra u četvrtak 24.1.2019. godine u Bukureštu s početkom od 18:30, a prenos će biti na Arena Sport 2.

Uoči utakmice održana je konferencija za novinare na kojoj su trener Hrvoje Horvat i golman Moreno Car govorili o odrađenim pripremama, snazi protivnika, očekivanjima u ovoj utakmici i trenutnom stanju ekipe.

• Prva je utakmica i treba biti jako oprezan, treba respektirati taj gostujući teren Steaue gdje su već otkinuli dosta bodova. Nama je ovo jako važna utakmica i sigurno ćemo nastojati imati maksimalnu koncentraciju i fokus. Bez obzira što je start i što još nismo u natjecateljskom modu želimo odigrati što bolje i upisati prijeko potrebne bodove. Neće biti lako, Steaua je odlična ekipa i mogu odigrati jednu strašno dobru obranu. Sigurno da su na svom parketu respektabilan protivnik. Treba se stisnuti, mobilizirati i ići pošto-poto tamo uzeti ta tri boda koja su nam toliko potrebna. – istaknuo je među ostalim trener Hrvoje Horvat

Moreno Car

• Dobro smo odigrali pripremne utakmice. Pratili smo trenera sve što je govorio i odradili smo sve i spremali smo se tim utakmicama za Bukurest. Sve smo utakmice pobijedili i mislim da je to dobar start za početak sezone. Biti će sigurno teška utakmica, teških 60 minuta. Moramo od prve do zadnje minute biti koncentrirani kako u obrani tako i u napadu da bi ostvarili tri boda.