Francuska: Lidlstarligue
PSG – Toulouse 41:35
Nemanja Ilić – 5/6
Chartres – Cesson –Rennes 25:28
Vanja Ilić – 4/6
Mađarska: NB I
Csurgói KK – Orosházi FKSE – LINAMAR 29:26
Mladen Krsmančić – 8/8
Marko Vasić – 6/6
Telekom Veszprém – Balatonfüredi KSE 38:11
Vladimir Cupara 12/16 odbrana
Petar Nenadić – 2/3
Nemačka: Bundesliga
Füchse Berlin – SC Magdeburg 22:32
Mijajlo Marsenić – 2/2
Dejan Milosavljev – 4 odbrane
FRISCH AUF! Göppingen – HBW Balingen-Weilstetten 28:23
Nemanja Zelenović – 8/12
HSC 2000 Coburg – SC DHfK Leipzig 22:29
Draško Nenadić – 2/4
TSV Hannover-Burgdorf – HSC 2000 Coburg 27:23
Draško Nenadić – 3/8
SC Magdeburg – FRISCH AUF! Göppingen 28:22
Nemanja Zelenović – 4/8
HSG Wetzlar – THW Kiel 31:22
Tibor Ivanišević – 1 odbrana
SC DHfK Leipzig – Füchse Berlin 24:24
Dejan Milosavljev – 12 odbrana
Mijajlo Marsenić – 3/7
SG Flensburg-Handewitt – TSV GWD Minden 29:24
Miljan Pušica – 1/1
Portugal: Andebol 1
Águas Santas Milaneza – ABC/Uminho 28:30
Predrag Rodić – 2/4
SL Benfica – Ada Maia/Ismai 34:22
Petar Đorđić 11/16
Lazar Kukić – 2/5
Sporting CP – Artística de Avanca/Bioria 29:27
Darko Đukić – 2/3
Vitória FC/ Restaurante Novo 10 – Am Madeira and Sad 21:27
Radule Radulović – 13/34 odbrana
ABC/Uminho – Boavista FC 31:21
Predrag Rodić – 6/9
Artística de Avanca/Bioria – SL Benfica 25:34
Petar Đorđić – 9/14
Lazar Kukić – 4/4
Póvoa AC/ Bodegão/CCR – Sporting CP 22:33
Darko Đukić – 3/5
Boa Hora FC/Roff – SC Horta/Trvpro – 22:22
Spasoje Gačević – 3/5
Am Madeira and Sad – FC Porto 22:29
Radule Radulović – 9/25 odbrana
Rumunija: Liga Nationala
CSU din Suceava – AHC Potaissa Turda 24:34
Nenad Savić – 1/1
CS Minaur Baia Mare – CSM Reșita 27:24
Aleksa Milošević – 7/10
Vladimir Jevtić – 2/3
CSM Reșita – SCM Politehnica Timișoara 23:27
Dušan Trifković – 1/4
Vladimir Jevtić – 4/6
Aleksa Milošević – 1/3
AHC Dobrogea Sud – AHC Dunărea Călărași 29:21
Zoran Nikolić – 2/4
CSA Steaua București – CSM Reșita 28:22
Krsto Milošević – 1/1
Aleksa Milošević – 2/4
Dušan Trifković – 2/6
CS Minaur Baia Mare – AHC Dobrogea Sud 28:29
Nikola Skrobić – 2/3
Zoran Nikolić – 6/6
AHC Dobrogea Sud – SCM Politehnica Timișoara 23:25
Zoran Nikolić – 1/1
CS HC Buzău 2012 – AHC Potaissa Turda 30:34
Miloš Dragaš – 5/5
Nenad Savić – 1/1
CSM București – CSA Steaua București 29:27
Krsto Milošević – 3/5
CSM Reșita – CSM Făgăraș 27:28
Vladimir Jevtić – 9/9
Aleksa Milošević – 4/4
Nikola Lazić – 5/6
AHC Potaissa Turda – CSM Bacău 32:23
Miloš Dragaš – 4/6
CS Dinamo București – CSM Reșita 39:23
Aleksa Milošević – 4/9
Dušan Trifković – 3/6
Vladimir Jevtić – 2/2
CSM Făgăraș – CSM București 23:32
Nikola Lazić – 4/7
CSA Steaua București – AHC Dobrogea Sud 28:32
Krsto Milošević – 5/9
Zoran Nikolić – 2/2
Slovenija: NLB liga
RD Koper – RD LL Grosist Slovan 31:30
Aleksa Tufegdžić – 6
MRD Dobova – RD Butan Plin Izola 31:26
Marko Nikolić – 6
RD Riko Ribnica – MRK Krka 41:30
Stefan Ranisavljević – 6
Luka Radović – 1 odbrana
Švajcarska: NLA
HC Kriens-Luzern – TV Endingen 31:27
Milomir Radovanović – 2/7
TSV St. Otmar St. Gallen – Pfadi Winterthur 28:28
Aleksandar Radovanović 7/11
Wacker Thun – RTV 1879 Basel 22:27
Igor Stamenov – 2/5
HSC Suhr Aarau – Kadetten Schaffhausen 27:25
Dragan Marjanac – 9/30 odbrana
RTV 1879 Basel – BSV Bern 28:29
Igor Stamenov – 2/5
TV Endingen – GC Amicitia Zürich 25:23
Milomir Radovanović – 7/10
Pfadi Winterthur – HSC Suhr Aarau 23:23
Aleksandar Radovanović – 3/4
Dragan Marjanac – 11/33 odbrana