SEHA: PPD Zagreb slavio protiv Moskovskog Spartaka!

0
209

Rukometaši hrvatskog prvaka upisali su nova 3 boda pobedivši ruski Spartak 30:17 (17:9) u 9. kolu SEHA – Gazprom lige.

Od samog početka utakmice, Zagrebaši su nametnuli svoj ritam koji mlada ruska ekipa nije mogla da prati. Prednost Lavova bila je sve veća kako se približavao kraj prvog dela, da bi nakon 30 minuta ona iznosila 17:9. Sjajno je u prvom delu Zagrebovom igrom dirigovao je Filip Vistorop, pritom je pogodio i četiri pogotka.

U nastavku, Zagreb je nastavio tamo gde je stao pre poluvremena, raspucali su se gotovo svi igrači i mirno priveli utakmicu kraju. Najbolji pojedinci utakmice bili su Filip Vistorop i Valentino Ravnić s 5 pogodaka svaki, dok je kod gostiju iz Rusije, najbolji bio Danila Sazonov s istim učinkom.

U subotu, 14. decembra u 2019., u 20:45 sledi nova SEHA utakmica hrvatskog prvaka u sklopu koje će ugostiti mađarski Veszprem, što je svakako odličan mamac i za gledaoce u Domu sportova.

SEHA – Gazprom liga: 9. kolo
PPD Zagreb – Spartak 30:17 (17:9)