Rukometašice Tivta savladale podgorički Feniks!

0
225

Rukometašice Tivta odigrale su odlično u derbiju kola i više nego zasluženo slavile protiv Feniksa iz Podgorice sa 30-23.

Ovom pobedom nad odličnom ekipom Feniksa iz Podgorice Tivćanke su izbile na sam vrh tabele. Pobeda izabranica Đorđa Peruničića više je nego zaslužena jer su bile bolji rival od samog starta. Odlično su otvorile derbi, povele sa 2:0, a deset minuta kasnije vodile su 8:4 a na poluvreme su otišle sa prednošću od 3 gola 15:12. U nastavku predvođene sjajnom Anitom Muratović, Anom Radović i Đorđinom Gugolj kao i kapitenkom Bojanom Ćuzović tivatske rukometašice zaigrale su još bolje i u potpunosti nadigrale Podgoričanke. Najefikasnija je bila Anita Muratović sa 10 golova iz 10 šuteva što je fenomenalan učinak. Ana Radović je postigla 8, a Đorđina Gugolj 7 golova.

Narednog vikenda tivatske rukometašice gostuju ekipi Podgorice a onda sledi pauza u prvenstvu.